آفرینک
X

سریال کافه لوبیا Butterbean's Café (2018)

کافه لوبیا Butterbean's Café

کارتون کافه لوبیا Butterbean's Cafe درباره یک فرشته کوچولوی قشنگ و مهربان است که همراه با دوستان‌اش، یک کافه دارند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.5 امتیاز
  • دوبله
  • 4+ سال

فصل 2 سریال کافه لوبیا

فصل 1 سریال کافه لوبیا

معرفی سریال کافه لوبیا

در یک محله قشنگ و رنگارنگ، یک پری به اسم باتربین و خواهر کوچک‌اش یعنی کریکت، یک کافی‌شاپ دنج و آرام دارند. این دو همه کارهای کافی‌شاپ را با کمک سه دوست خود که آن‌ها هم پری هستند، انجام می‌دهند. در کافه لوبیا، پری‌ها انواع غذاها و شیرینی‌های سالم و خوشمزه را با کمک کمی جادو و عشق، برای اهالی محله، آماده می‌کنند. البته یک نفر هم در این محله حضور دارد که می‌خواهد کار پری‌ها را خراب کند! اگر نمی‌دانید منظور ما کیست، بهتر است هر چه زودتر سریال کافه لوبیا که با نام باتربین کافی نیز در ایران مشهور است را با دوبله فارسی به همراه فرزندتان تماشا کنید!

داستان کارتون کافه لوبیا چیست؟

باتربین، کریکت و سه دوست آن‌ها، 5 پری مهربان و دوست‌داشتنی قصه ما هستند. آن‌ها هر روز در کافه خود انواع غذاهای خوشمزه را درست می‌کنند، دستورپخت‌های جدید را امتحان کرده و سعی می‌کنند بهترین و سالم‌ترین شیرینی‌های ممکن را بپزند. البته که حضور خانم مارمالادی، کار این پری‌ها را کمی سخت کرده است. می‌پرسید چرا؟ خب باید بگوییم که خانم مارمالادی، کمی حسود است و دوست ندارد کافه لوبیا انقدر موفق شود. به خاطر همین هم هر بار یک دردسر تازه برای پری‌ها درست می‌کند و باتربین، کریکت و بقیه، باید بتوانند مشکل موجود را حل کنند. اما بالاخره پری‌ها موفق خواهند شد یا خانم مارمالادی؟ برای پاسخ به این سوال کافیست با فرزند خود به تماشا کارتون کافه لوبیا بنشینید!

نکات مهم کارتون Butterbean's Cafe با دوبله فارسی

برای همه والدینی که می‌خواهند یک کارتون سریالی زیبا و با کاراکترهای دوست‌داشتنی، برای کودکان خود پیدا کنند، بدون هیچ شکی باید سریال کافه لوبیا را پیشنهاد کنیم. همه سکانس‌های این کارتون، پر از انواع رنگ‌های شاد و کودکانه است. کاراکترها به‌زیبایی طراحی شده‌اند و صداگذاری‌ها و موسیقی متن، بچه‌ها را از همان قسمت 1 سریال کافه لوبیا در فصل اول، مجذوب خود می‌کند.
بچه‌ها با دیدن این کارتون می‌توانند با رفتارهای مهم و مثبت اجتماعی آشنا شوند. علاوه بر آن، آموزش برخی کارهای مهم و اولیه پخت غذا هم در این کارتون وجود دارد. این سریال در دو فصل ساخته شده‌است. فصل دوم سریال کافه لوبیا در سال 2020 منتشر شده و همانند فصل اول، بچه‌ها عاشق تمام اپیزودهای این فصل هم شدند. پیشنهاد می‌کنیم بعد از تماشا کارتون کافه لوبیا با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، درباره اتفاقات مهم هر اپیزود، با هم حرف بزنید و نظر کودکان را درباره ماجراهای آن قسمت، بپرسید.

تماشا سریال کافه لوبیا چه پیام های مثبتی برای بچه ها دارد؟

تماشا این کارتون برای کودکان 4 ساله و بزرگتر، کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت و آموزنده این سریال، شامل این موارد هستند:

  • همکاری با هم و کمک به یکدیگر برای رسیدن به اهداف؛

  • بررسی مراحل مختلف پخت غذا و شیرینی؛

  • اهمیت آماده‌کردن غذاهای سالم برای هر وعده غذایی؛

  • تاکید بر رفتارهای مهم اجتماعی مثل توانایی حل مسئله، مدیریت شرایط بحرانی، استفاده از توانایی‌های فردی برای یافتن بهترین راه‌حل؛

  • عواقب بد رفتارهایی منفی مثل آزار بقیه و بدجنسی.

قسمت اول کارتون کافه لوبیا در فصل 1 ، همه کاراکترها را به کودکان معرفی می‌کند. بچه‌ها با پری‌ها آشنا شده و هدف آن‌ها از ایجاد یک کافی‌شاپ را می‌فهمند. همکاری پری‌ها از همان قسمت اول، یکی از مهم‌ترین بخش‌های کارتون است. می‌توانید از همین موضوع کمک گرفته و درباره اهمیت کمک به اطرافیان و انجام کارها در کنار همدیگر، با کودکان حرف بزنید.
تماشا انیمیشن سریالی کافه لوبیا علاوه بر اینکه به بچه‌ها برخی مهارت‌های اولیه مثل ترتیب مراحل پخت کیک و شیرینی و دیگر مهارت‌های مهم آشپزی را یاد می‌دهد، آن‌ها را به میل‌کردن غذاهای سالم نیز تشویق می‌کند. هر قسمت این کارتون، یک دستورپخت کامل هم به کودکان آموزش می‌دهد. می‌توانید این دستور پخت‌ها را در خانه و همراه با بچه‌ها، امتحان کنید.
با مشارکت بچه‌ها در پخت غذا و آماده‌کردن وعده‌های غذایی کارتونی، معمولا کودکان ذوق بیشتری برای میل‌کردن غذاها دارند. این موضوع می‌تواند با افزایش اشتهای بچه‌ها، یک موفقیت تمام عیار برای شما و بقیه والدین باشد. از سوی دیگر، تماشا کارتون کافه لوبیا برای کودکان عاشق غذاهای ناسالم هم بسیار مفید بوده و به آن‌ها اهمیت مصرف غذاهای مقوی و سالم را نشان می‌دهد.
در هر قسمت از این سریال، یک اتفاق و ماجرای تازه هم رخ می‌دهد. برای مثال در قسمت آخر کارتون Butterbean's Cafe در فصل اول ، یک مشتری سختگیر واردکافه شده و گروه پری‌ها باید بتوانند یک غذای سالم و خوشمزه برای او بپزند. از سوی دیگر، یکی از پری‌ها، یک گوجه خیلی بزرگ در خانه خود پرورش داده و همه را تحت تاثیر قرار می‌دهد. از این موضوع کمک بگیرید و درباره بدغذایی و اثرات آن، با کودکان حرف بزنید. می‌توانید درباره پرورش انواع سبزیجات هم با بچه‌ها گفت‌وگو کرده و آن‌ها را با فرآیند رشد گیاهان هم آشنا کنید.

تماشا و دانلود کارتون کافه لوبیا با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال کافه لوبیا با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید این کارتون را به‌صورت رایگان و آنلاین برای بچه‌ها پخش کنید. امکان دانلود کارتون Butterbean's Cafe با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. با تماشا همه قسمت ها کارتون کافه لوبیا با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، فرزندان شما با مراحل جذاب پخت شیرینی، نحوه مدیریت یک کافه و البته روش‌های مختلف حل مشکلات، آشنا شده و دقایق شاد و سرگرم‌کننده‌ای را در کنارتان، سپری خواهند کرد.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون کافه لوبیا لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون ابی هچر و کارتون گیسو کمند را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.