آفرینک
X

تعطیلات مستر بین Mr. Bean's Holiday (2007)

تعطیلات مستر بین Mr. Bean's Holiday

در فیلم کمدی تعطیلات مستر بین Mr. Bean's Holiday، مستر بین به جشنی در کلیسا میره و برنده بلیط سفر به کن، یه دوربین فیلمبرداری و 200 دلار پول نقد میشه و ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 6.4 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی تعطیلات مستر بین

در فیلم کمدی تعطیلات مستر بین Mr. Bean's Holiday، مستر بین به جشنی در کلیسا میره و برنده بلیط سفر به کن، یه دوربین فیلمبرداری و 200 دلار پول نقد میشه و قرار بر این میشه که از لندن به فرانسه بره. به خاطر اشتباه کردن راننده تاکسی مستر بین مجبور میشه مسیرشو عوض بکنه تا سوار قطار بعدی به مقصد کن بشه، اما به خاطر خرید از ماشین فروش نمیتونه سوار قطار بشه و جا میمونه.

مستر بین در عین حال که منتظر قطار هستش، به یه رستوران فرانسوی میره تا غذا بخوره. مستر بین توی راه آهن از یه مرد به اسم امیل، که کارگردان سینماست، درخواست میکنه که از اون فیلم بگیره، اما به خاطر دوباره فیلم گرفتن زمان زیادی طول میکشه و قطار حرکت میکنه. مستر بین خودشو میرسونه و سوار قطار میشه، اما امیل از قطار جا میمونه و به پسرش استفان که سوار قطار شده بود، نمیرسه. مستر بین و استفان با هم دوست میشن و قرار میزارن که پدر استفان رو پیدا بکنن و مستر بین هم بره سراغ کار خودش. اما توی راه همدیگه رو گم میکنن و مستر بین تصمیم میگیره که به تنهایی به راهش ادامه بده و اینجوری میشه که با دختری به اسم سابین که یه بازیگره و میخواد به جشنواره کن بره آشنا میشه و سابین اونو سوار ماشینش میکنه.

مستر بین و سابین وقتی به پمپ بنزین میرن استفان رو پیدا میکنن و با خودشون میبرن. صبح روز بعد که به کن میرسن، سابین توی تلویزیون عکس مستر بین رو میبینه که به خاطر آدم ربایی تحت تعقیبه، اما چون یه ساعت دیگه قراره جشنواره شروع بشه تصمیم میگیره که به پلیس زنگ نزنه. مستر بین وقتی میره به جشنواره و میبینه اون قسمت از فیلم که سابین توش بازی کرده از فیلم جشنواره حذف شده اونجا رو بهم میریزه و دوربین خودشو که باهاش فیلم گرفته بود به نمایش میذاره و برنده جشنواره میشه. بالأخره استفان پدرشو پیدا میکنه و مستر بین هم به ساحل کن که میخواست میره.

در صورتی که از فیلم تعطیلات مستر بین خوشتون اومده، سریال مستر بین رو هم میتونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی فیلم تعطیلات مستر بین Mr. Bean's Holiday

یکی از این دو تا مغزش اندازه بادام زمینی هست.