آفرینک
X

دالتون ها (2004)

دالتون ها

داستان فیلم سینمایی دالتون ها درباره برادران دالتون، بزرگترین خلافکارهای غرب وحشیه. مادر دالتون ها خودش خلافکاره و زندانی هست. چه خونواده ای!اون برای ا ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • فرانسه
  • 3.1 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 12+ سال

معرفی دالتون ها

داستان فیلم سینمایی دالتون ها درباره برادران دالتون، بزرگترین خلافکارهای غرب وحشیه. مادر دالتون ها خودش خلافکاره و زندانی هست. چه خونواده ای!اون برای این‌که پسرهاش شایستگی و توانایی‌هاشون رو اثبات کنن، مجبورشون می‌کنه بانک گولچ سیتی رو بزنن. گولچ سیتی یکی از امنیتی‌ترین بانک‌های آمریکاست. تو این ماموریت سخت، برادرای دالتون، شکست می‌خورن و دستگیر می‌شن. تو زندان یه مکزیکی، که رفتارش شبیه به دیوونه‌هاست، به اون‌ها راجع به لباسی می‌گه که می‌تونه شکست‌ناپذیرشون کنه!برادرها از زندان فرار می‌کنن و بعد از کلی حادثه، به مکزیک می‌رسن. اون‌ها لباس جادویی رو به دست می‌آرن و شکست‌ناپذیر می‌شن. ولی دردسرها از اون‌جایی شروع می‌شه که لباس تن آوریل، برادر کوچک‌تر و شیرین عقل میره. اون با حماقتش کلی باعث دردسر و گرفتاری برای بقیه برادرها می‌شه. جو که برادر بزرگ‌تر و مغز متفکر برادرای دالتونه، همیشه از دست آوریل عصبانی می‌شه و از کوره در می‌ره. تو این فیلم لوک خوش‌شانش و اسب‌اش جالی هم مث همیشه با همکاری همدیگه به برقراری نظم و عدالت کمک می‌کنن. حتماً می‌خواین بدونین بعد این‌که برادرای دالتون لباس جادویی رو به دست آوردن، چه اتفاقی براشون می‌افته؟می‌تونید دوبله این فیلم کمدی و ماجراجویانه رو این‌جا ببینید. فیلم دالتون‌ها که براساس شخصیت‌های کمیک بوک لوک خوش‌شانس در سال 2004 ساخته شده پر از صحنه‌های وسترن و تیراندازی و هفت‌تیرکشیه. شاید براتون جالب باشه بدونید که خالق اصلی مجموعه لوک خوش‌شانس و شخصیت‌های دوست داشتنیش یه گرافیست بلژیکی بوده.

شخصیت‌های فیلم دالتون ها

جو: بزرگ‌ترین برادر که رئیس گروه هم هست. جو از بقیه باهوش‌تره و مغز متفکر گروه دالتون‌ هاست. آوریل: کوچک‌ترین برادر، که کمی خنگ و دست و پا چلفیته و با کارهاش برای بقیه برادرها دردسر درست می‌کنهجک: برادر وسطی دالتون‌ هاست. ویلیام: ویلیام هم یکی دیگه از برادرای دالتونه. لوک خوش‌شانس: لوک خوش‌شانس به کمک اسبش جالی، به برقراری نظم و عدالت کمک می‌کنه. اون یکی از دشمنای برادرای دالتونه که می‌تونه گیرشون بندازه. ال تارلو: مکزیکی دیوانه‌ای که تو زندان راجع به لباس جادویی به برادرهای دالتون می‌گه. مادر دالتون‌ها: مادر چهار برادر که خودش هم خلافکار بزرگیه.