آفرینک
X

تن تن در تبت Tintin in Tibet (1992)

تن تن در تبت Tintin in Tibet

انیمیشن تن‌تن در تبت Tinrin in Tibet داستان نجات شجاعانه جان یک دوست توسط تن‌تن و کاپیتان هادوک هست. شما می‌تونید همین الان نسخه کامل انیمیشن ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7.5 امتیاز
  • 43 دقیقه
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی تن تن در تبت

انیمیشن تن‌تن در تبت Tinrin in Tibet داستان نجات شجاعانه جان یک دوست توسط تن‌تن و کاپیتان هادوک هست. شما می‌تونید همین الان نسخه کامل انیمیشن زیبای تن‌تن در تبت را بالاترین کیفیت و دوبله و زیرنویس فارسی به صورت آنلاین و با اینترنت رایگان تماشا کنید.

تن‌تن، اسنویی و هادوک برای تعطیلات به کوه‌های آلپ در کشور فرانسه اومدن و در یک اقامتگاه کوهستانی در حال استراحت هستن. تن‌تن هم سرگرم خوندن اخبار هست و خبری درباره سقوط هواپیما در یکی از قله‌های کوهستان هیمالیا را می‌خونه. ذهن تن‌تن درگیر خبرسقوط هواپیما هست و با همین افکار هم به خواب می‌ره و خواب می‌بینه که دوستش «چنگ چونگ چن» با هواپیما سقوط کرده، به شدت زخمی شده و از کنار لاشه هواپیمای سقوط کرده تقاضای کمک می‌کنه.

تن‌تن که حالا با دیدن اون خواب به زنده بودن دوستش امیدوار شده به هندوستان و شهر دهلی می‌ره و از اونجا به کاتماندو پایتخت کشور نپال پرواز می‌کنه. هرچند هادوک اصلا مطمئن نیست که دوست تن‌تن زنده باشه اما در این سفر اونو همراهی می‌کنه. اسنویی سگ با وفای تن‌تن هم طبق معمول همراهش هست و بهش کمک می‌کنه. در نپال تن‌تن و دوستانش یکی از افراد بومی آشنا به کوهستان به اسم تارکی را به همراه چند تا باربر استخدام می‌کنن تا به سمت محل سقوط هواپیما عزیمت کنن. اونا به کوهستان می‌رن و در راه رد پاهای اسرار آمیز و عجیبی مشاهده می‌کنن.

رد پاهای عجیب و غریب باعث می‌شن که باربر‌ها بترسن و از ادامه راه منصرف ‌بشن و برگردن به شهر. حالا تن‌تن، هادوک، تارکی و اسنویی باید بدون باربر‌ها به راهشون ادامه بدن. بالاخره با مشقت‌های فراوان گروه می‌تونن خودشونو به محل سقوط هواپیما برسونن اما اونجا خبری از چنگ نیست. اسنویی و تن‌تن شروع به جست‌و‌جوی ردپای چنگ می‌کنن تا بلکه بتونن سرنخی بدست بیارن و موفق هم می‌شن. اونا یه غار پیدا می‌کنن که در اون روی یه تخته سنگ اسم چنگ حکاکی شده.

با دیدن حکاکی، امید به زنده بودن چنگ در تن‌تن و دوستانش بیشتر می‌شه اما هنوز هیچ اثری ازش نیست و هوا هم اونقدر سرده که بعیده یک نفر به تنهایی بتونه اونجا دووم بیاره. از طرفی ردپاهای اسرار آمیز هم که بومی‌ها اونو متعلق به «یتی» هیولای کوهستان می‌دونن کمی اوضاع رو پیچیده می‌کنه و ممکنه تارکی از ترس یتی تن‌تن رو همراهی نکنه.

شخصیت‌های اصلی انیمیشن زیبای Tintin in Tibet، اسنویی، هادوک، چنگ، لی‌کین و تارکی هستن.

در صورتی که از انیمیشن تن‌تن در تبت Tinrin in Tibet خوشتون اومده، قسمت های دیگه ماجرا‌های تن‌تن مانند «تن‌تن در امریکا» را هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن تن‌تن در تبت Tintin in Tibet

ماجرایی دیگر در راه است، یک داستان زیبا با تصاویری بدیع.