آفرینک
X

کوسه های دریای سرخ The Red Sea Sharks (1992)

کوسه های دریای سرخ The Red Sea Sharks

انیمیشن کوسه‌های دریای سرخ  The Red Sea Sharks داستان یکی دیگر از ماجراجویی‌های تن‌تن است. شبی تن‌تن و کاپتان هادوک در راه برگشت از ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7.3 امتیاز
  • 43 دقیقه
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی کوسه های دریای سرخ

انیمیشن کوسه‌های دریای سرخ  The Red Sea Sharks داستان یکی دیگر از ماجراجویی‌های تن‌تن است. شبی تن‌تن و کاپتان هادوک در راه برگشت از سینما، ژنرال آلکازار، یک آشنای قدیمی، رو می‌بینند. وقتی داشتن برمی‌گشتن به مارلین‌اسپایک هال یکی دیگه از آشناهای قدیمیشون، به اسم محمد بن کلیش عذاب امیر خمد رو می‌بینند، کسی که توسط دشمنش، شیخ باب ال‌اهر، از تخت پایین کشیده شده بود. او پسرش، عبدالله، رو برای حفظ جونش فرستاده بود تا در مارلین اسپایک بمونه، عبدالله که اخلاق فرمان ناپذیری و آشوبگر داره.

بازرسان پلیس تامسون و تامپسون برای ملاقات تن‌تن اومدند و او رو در جریان این گذاشتند که، آلکازار قصد خرید هواپیمای ارتشی از جی‌ام‌داوسون داره. تن‌تن با بررسی‌های بیشتر می‌فهمه که داوسون یه هواپیمای ارتشی هم به باب ال اهر فروخته. او فهمید تنها راه خلاصی از شر عبدالله، بازنشانی امیر بر تخت پادشاهی خمد است. تن‌تن، هادوک و سگشون اسنویی به کشور میانه شرقی سفر می‌کنند. داوسون که فهمیده بود آن‌ها دارن درگیر ماجرا می‌شن، سه نفر رو اجیر می‌کنه تا بمبی رو داخل هواپیماشون بگذارند و بکشنشون. آن‌ها در آخرین لحظه می‌تونند از خطر ترورشدن، نجات پیدا کنند درحالی‌که یکی از موتورهای هواپیما آتیش گرفته و هواپیما سقوط می‌کنه و داخل شهر وادسداه فرود می‌آید. آن‌ها در شهر یک دوست قدیمی، یک بازرگان پرتغالی به اسم الیویرا فیگوئرا، رو ملاقات می‌کنند. او بهشون برای فرار از شهر و رسیدن به مخفیگاه امیر کمک می‌کنه. در طول سفر، ماشین‌های مسلح وظیفه بستن راهشون رو دارند. سردسته این گروه کسی نیست جز مول پاشا، کسی دشمن قدیمی تن‌تن هستش. تعقیب‌وگریز با قطع ارتباط بین نیروهای دشمن و حمله اشتباهی هواپیماهای جنگی به ماشین‌های مسلح تموم می‌شه.

تا الان فهمیدیم که تن‌تن و کاپتان هادوک دارن به کشور خمد سفر می‌کنند. آیا آن‌ها می‌تونند از خطرات عبور کنند و به خمد برسند؟ خودتون انیمیشن زیبای کوسه‌های دریای سرخ رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن کوسه‌های دریای سرخ، تن‌تن،کاپتان هادوک، دوپونت و تامپسون هستند. در صورتی که از انیمیشن کوسه‌های دریای سرخ خوشتون اومده، انیمیشن تن‌تن در تبت رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن کوسه‌های دریای سرخ The Red Sea Sharks

این انیمیشن محصول سال 1992 توسط کپانی الیپس انیمیشن تولید شده است. کارگردانی انیمیشن بر عهده استفان برناسکونی بوده.