آفرینک
X

گردنبند جادویی Origin: Spirits of the Past (2006)

گردنبند جادویی Origin: Spirits of the Past

در انیمیشن انیمیشن گردنبند جادویی Origin: Spirits of the Past می‌بینیم که آزمایش‌های ژنتیکی پیشرفته‌ای بر روی درختان انجام می‌شه و دانشم ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • ژاپن
  • 6.5 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی گردنبند جادویی

در انیمیشن انیمیشن گردنبند جادویی Origin: Spirits of the Past می‌بینیم که آزمایش‌های ژنتیکی پیشرفته‌ای بر روی درختان انجام می‌شه و دانشمندان توی یه آزمایشگاه بزرگ در ماه موفق می‌شن درختایی پرورش بدن که در شرایط سخت هم می‌تونن رشد کنن. اما همه چیز طبق برنامه دانشمندا پیش نمی‌ره. درختان هوشمند می‌شن و ماه رو از بین می‌برن و تمدن روی زمین رو هم نابود می‌کنن. سیصد سال بعد از اون اتفاقات حالا کشور ژاپن به ویرانه‌ای تبدیل شده که با جنگل‌های انبوه پوشیده شده.  درختای این جنگلِ خیلی وسیع همه هوشمند هستن و یه پیشوای درخت مانند به اون‌ها حکومت می‌کنه. این پیشوای درخت مانند در همه جای زمین حضور داره و منابع آب رو هم برای درختا و هم برای انسان‌ها کنترل می‌کنه.

تعداد اندکی انسان‌های باقی مانده برای زنده موندن مبارزه می‌کنن و با درختان هوشمند هم در یک آتش‌بس شکننده به سر می‌برن. هر لحظه ممکنه جنگی بین درختان و انسان‌ها در بگیره و درواقع بعضی انسان‌ها دنبال فرصتی هستن تا از درختان انتقام بگیرن. پسر جوانی به نام آجیتو، با پدرش آگاشی و دوستانش سیان و مینکا در شهرِ بی‌طرف زندگی می‌کنن. شهر بی‌طرف از ویرانه‌های آسمان‌خراش‌های قدیمی ساخته شده و مثل یک منطقه بی‌طرف و پلی بین جنگل و کشور نظامی رَگنا عمل می‌کنه.  در حالی که انسان‌های ساکن شهر بی‌طرف همزیستی مسالمت آمیزی با درختان جنگل دارن، کشور رگنا در صدد نابودی جنگل و برگردوندن زمین به حالت قبل هست.

یه روز آجیتو و دوستش سیان به طرف گودال آب که در اعماق شهر هست مسابقه می‌دن و اونجا آرامش گودال آب رو به هم می‌ریزن و پیشوای درختان رو عصبانی می‌کنن. بعدش هم از همدیگه جدا می‌شن و هر کدوم به یه طرف فرار می‌کنن. آجیتو حین فرار به یه دستگاه بزرگ که محفظه‌های تولید سرما داره می‌رسه و تصادفا دختر جوانی که به مدت ۳۰۰ سال در اونجا خوابیده بوده از خواب بیدار می‌کنه. آجیتو دختر جوان که اسمش تولا هست رو به شهر بی‌طرف میاره. جنگل از بیدار شدن تولا اصلا خوشحال نیست چون دختر یه وسیله به همراهش داره که جنگل از اون خیلی می‌ترسه. این وسیله می‌تونه باعث تهدید زندگی درختای جنگل بشه. وسیله‌ای که تولا به همراهش داره یه وسیله الکترونیکی هست که شبیه گردنبند به گردن پوشیده می‌شه. از این وسیله می‌شه برای ارتباط با همدیگه و خیلی کارای دیگه استفاده کرد. جنگل می‌ترسه که تولا و گردنبندش به دست شوناک که یکی از سربازان رگنا هست بیفته.

شوناک که خودش هم از افرادی هست که بعد از سال‌ها از خواب بیدار شدن، می‌دونه که با استفاده از اون گردنبند می‌شه یه دستگاه که می‌تونه نسل درختا رو منقرض کنه رو پیدا کنه. پس تصمیم می‌گیره به شهر بی‌طرف بیاد و تولا رو پیدا کنه. اما آیا جنگل هوشمند که خیلی قوی‌تر از انسان‌ها هست اجازه این کار رو به شوناک می‌ده؟ تولا که حالا با آجیتو و دوستانش آشنا شده حاضر به هکاری با شوناک و کشور نظامی رگنا می‌شه؟ انیمیشن گردنبند جادویی پر از صحنه‌های جذاب و پر از اسرار ناگفته است بیاید این انیمیشن زیبا رو ببینیم و لذت ببریم. شخصیت‌های اصلی انیمیشن گردنبند جادویی تولا، آجیتو، شوناک و پیشوای جنگل هستن.

در صورتی که از انیمیشن گردنبند جادویی Origin: Spirits of the Past خوشتون اومده، انیمیشن‌های دیگه مثل اگون و دونچی رو هم میتونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزییات ساخت انیمیشن گردنبند جادویی Origin: Spirits of the Past

انیمیشن گردنبند جادویی Origin: Spirits of the Past اولین بار در سال ۲۰۰۶ پخش شد و در کشور ژاپن ساخته شده. پیام انیمشن اینه که زندگی مسالمت آمیز و در تعادل با طبیعت خیلی بهتر از اقدام علیه طبیعت و نابودی اون هست.