آفرینک
X

اگون و دونچی Egon & Dönci (2007)

اگون و دونچی Egon & Dönci

در این قسمت از انیمیشن اگون و دونچی: Egon & Dönci ، دو شخصیتی هستند که در سیاره دورافتاده و تنها در منظومه شمسی زندگی می‌کنند. اگون یک &l; ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • مجارستان
  • 7.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی اگون و دونچی

در این قسمت از انیمیشن اگون و دونچی: Egon & Dönci ، دو شخصیتی هستند که در سیاره دورافتاده و تنها در منظومه شمسی زندگی می‌کنند. اگون یک «کاوشگر فضایی» آماتوره که خیلی دوست داره خودش رو متوسط نشون بده؛ اما به خاطر شانس بدش، تمامی کارهایی که می‌کنه، گربه اش، دونچی اون‌ کارها رو نابود می‌کنه.

این فیلم پر از صحنه‌های کمدی و خنده‌دار و اتفاقاتی جالب و عجیبی است که این دو در سفر خود به دنیای خارج از زمین برمی‌خورند. اون‌ها برای سفر خود، برعکس بقیه که دنبال مسیر راحت و سریع به مقصدشان هستند، راه‌های عجیب و غریبی را انتخاب می‌کنند. نکته مهم انیمیشن اینه که هیچ ‌کدام از این شخصیت‌ها هیچ صحبتی نمی‌کنند و برای ارتباط با یکدیگر و دیگر موجودات فضایی از حرکات دست استفاده می‌کنند و به راحتی می‌تونند با هر شخصی و سنی ارتباط دوستانه‌ای برقرار کنند. جالب‌تر این که ارتباط اون‌ها به راحتی انجام می‌شه و شما خیلی راحت و در موقعیت هر کدام متوجه منظورشان می‌شوید، بدون این‌که حتی یک کلمه برای صحبت کردن استفاده شود.

شما با دیدن این انیمیشن می‌تونید به همراه این دو شخصیت با سیارات منظومه شمسی و ویژگی‌های هرکدام آشنا شوید. در واقع این انیمیشن علاوه بر جذاب بودن برای کودکان، یک فیلم آموزشی هم به حساب می‌آید. این انیمیشن به صورت سه بعدی ساخته شده و داستان خیلی ساده‌ای داره تا کودکان به راحتی متوجه تمامی مراحل و نکات آن شوند. جالبه بدونید که بزرگسالان هم با دیدن این فیلم جذب آن می‌شوند و دوست دارند همراه کودک خود تا آخر آن را ببینند.شخصیت‌های اصلی انیمیشن اگون و دونچی: اگون، دونچی

در صورتی که از فیلم اگون و دونچی خوشتون اومده، ما به شما دیدن فیلم انیمیشنی داستان اسباب بازی را هم پیشنهاد می‌کنیم. شما اون رو می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن اگون و دونچی: Egon & Dönci

مدت زمان نمایش این فیلم 75 دقیقه و ساخت کشور مجارستان است و در سال 2007 به بازار آمد. همانطور که گفتیم، هیچ شخصیتی در این فیلم صحبتی نمی‌کند و از حرکات دست و سر برای ارتباط با یکدیگر استفاده می‌کنند. حالت نمایش آن به صورت سه بعدی است و به خوبی تمامی جزئیات را به تصویر می‌کشد.