آفرینک
X

مری و مکس Mary and Max (2009)

مری و مکس Mary and Max

انیمیشن مری و مکس Mary and Max داستان دوستی دو آدم کاملا متفاوت هستش. در سال 1976 ماری دیزی دینکل هشت‌ساله به‌تنهایی در مونت ویورلی استرالیا زندگی ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • استرالیا
  • 8.1 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 15+ سال

معرفی مری و مکس

انیمیشن مری و مکس Mary and Max داستان دوستی دو آدم کاملا متفاوت هستش. در سال 1976 ماری دیزی دینکل هشت‌ساله به‌تنهایی در مونت ویورلی استرالیا زندگی می‌کند. هم‌کلاسی‌هایش در مدرسه بخاطر ماه‌گرفتگی مادرزادی، که از بدشانسی روی پیشانی‌اش هستش، مسخره‌اش می‌کنند. درحالی‌که تو خونه پدرش، نوئل که الکلیه، و مادرش، ورا که جنون دزدی داره، کمی ازش حمایت می‌کنند. تنها مایه آرامش مری تو زندگی خروس خونگیش، به اسم اتیل، شیرعسلی و نمایش کارتونی نابلت‌ها هستش. یه روز که همراه با مادرش تو اداره پست بودند، نظرش سمت کتاب تلفن شهر نیویورک جلب می‌شه و تصمیم می‌گیره که برای یه نفر نامه بنویسه. او به‌طور تصادفی یه اسم، مکس جری هورویتز، رو انتخاب می‌کنه. او برای مکس نامه‌ای از خودش براش می‌نویسه، برایش پست می‌کنه و امیدواره تا او دوستش، از راه نوشتن نامه، بشه.

از آن طرف مکس جری هورویتز یک مرد 44 ساله چاق یهودی هستش که به دلیل مشکلات روانی و اجتماعی، تو برقرار کردن ارتباط با افراد مشکل داره. با اینکه اولش بابت دریافت نامه مری بهش حمله عصبی دست می‌ده ولی بعد تصمیم می‌گیره تا جواب نامه مری رو بده و این دو نفر به سرعت با هم دوست می‌شوند. چند تا از چیزهایی که باعث می‌شه تا این دو نفر دوست بشوند، علاقه مشترکشون به شکلات و نمایش نابلت‌ها هستش. نامه‌های مری از سؤالاتی که ذهن هر کودکی را مشغول می‌کنه، تشکیل شده بود؛ بچه‌ها چطوری به وجود می‌آیند؟ مدتی بعد مکس از همسایه‌اش می‌گه که به دلیل ترس از فضای باز بیرون نمی‌آید. مری به مکس می‌گه که باید به همسایه‌اش نامه بنویسه. بعدها، مری در مورد عشق از مکس می‌پرسه ولی مکس دچار حمله عصبی شدید می‌شه و برای هشت ماه دیگه نامه نمی‌نویسه.

تا الان فهمیدیم که مری و مکس با همدیگه دوست شدند ولی ناگهان ارتباطشون قطع می‌شه. آیا آن‌ها دوباره نامه می‌نویسند؟ خودتون انیمیشن زیبای مری و مکس رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن مری و مکس، دیمون، مری و مکس هستند. در صورتی که از انیمیشن مری و مکس خوشتون اومده، انیمیشن شکارچیان اژدها رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن مری و مکس Mary and Max

دو نفر آدم غیرمحتمل، دو دنیای مختلف باهم در داستانی درباره یک دوستی غیرمعمولی حضور پیدا می‌کنند.