آفرینک
X

لوناتیک های رها شده Loonatics Unleashed

لوناتیک های رها شده Loonatics Unleashed

انیمیشن لوناتیک‌ های رها شده Loonatics Unleashed بر اساس یه انیمیشن دیگه به اسم لونی تونز ساخته شده و شخصیت‌های این انیمیشن نواده‌های شخصیت&z; ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 5.4 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 12+ سال

معرفی لوناتیک های رها شده

انیمیشن لوناتیک‌ های رها شده Loonatics Unleashed بر اساس یه انیمیشن دیگه به اسم لونی تونز ساخته شده و شخصیت‌های این انیمیشن نواده‌های شخصیت‌های لونی تونز هستن. لوناتیک‌های رها شده یه انیمیشن مهیج و کمدی هست و مطمئنا از دیدنش لذت خواهید برد. داستان این انیمیشن در سال ۲۷۷۲ اتفاق می‌افته زمانی که یه شهاب سنگ بزرگ به سیاره اکمتروپلیس برخورد می‌کنه و اونو از مدار اصلی خودش خارج می‌کنه.

برخورد شهاب سنگ باعث نابودی سیاره نمی‌شه چون که شهاب سنگ به دریا برخورد می‌کنه. اما این برخورد باعث می‌شه موج‌های انرژی فراطبیعی ایجاد بشه و بعضی ساکنان سیاره رو تحت تاثیر قرار بده. موج‌های انرژی باعث می‌شن دی‌ان‌ای بعضی ساکنان سیاره به کلی تغییر کنه و اونها قدرت‌ها و قابلیت‌های ویژه‌ای کسب کنن. یک زن مرموز و قوی به اسم زاداویا شش نوجوان که بر اثر موج‌های انرژی قدرت‌های ویژه‌ای پیدا کردن رو دور هم جمع می‌کنه و از اونا می‌خواد که یه گروه ابر قهرمانی تشکیل بدن. زاداویا خودش فرماندهی گروه رو بر عهده می‌گیره و با گروه ابر قهرمانان در مقابل هر تهدیدی که سیاره اکمتروپلیس و ساکنانش رو تهدید کنه مقابله می‌کنه.

گروه تازه تشکیل شده ابرقهرمان‌ها به اسم لوناتیک‌ها معروف می‌شن و توی طبقه ۱۳۴ برج بزرگ مستقر می‌شن. فرمانده اونا زاداویا یه شخص معمولی نیست توی داستان مشخص می‌شه که زاداویا در واقع یه بیگانه از یه جای دیگه است که به سیاره اکمتروپلیس اومده و با استفاده از قدرت‌های خودش تونسته مسیر شهاب سنگ رو کمی منحرف کنه و از نابود شدن کامل سیاره جلوگیری کنه. سیاره نابود نمی‌شه و زاداویا و گروه لوناتیک‌ها هم از سیاره محافظت می‌کنن. اما زاداویا یه برادر برزگتر از خودش داره، اون بوده که شهاب سنگ رو برای نابود کردن خواهرش و اکمتروپلیس به طرف سیاره فرستاده بوده. حالا باید دید گروه لوناتیک‌ها که نواده‌های باگز بانی، لونا بانی، اردک دافی، شیطان تاسمانی، گرگ کایوت و رود رآنر هستند در مقابل برادر دیوانه زاداویا چه کاری می‌تونن انجام بدن.

شخصیت‌های اصلی انیمیشن لوناتیک‌ های رها شده ایس بانی، لکسی بانی، دنجر اردک، تاسمانیایی اِسلَم، تِک کایوتی، راو رانر و زاداویا هستن. در صورتی که از انیمیشن لوناتیک‌های رها شده Loonatics Unleashed خوشتون اومده، انیمیشن‌های دیگه مثل  لونی تونز: اردک دافی خسیس  رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن لوناتیک‌های رها شده Loonatics Unleashed

با باحال‌ترین ابرقهرمان‌های سیاره، کهکشان‌ها رو فتح کنید.