آفرینک
X

گجت ها در فضا GadgetGang in Outer Space (2017)

گجت ها در فضا GadgetGang in Outer Space

انیمیشن گجت ها در فضا GadgetGang in Outer Space داستان معمولی یک حمله دیگه موجودات بیگانه و فضایی ها به زمین هست. میدونید که، در طول روز چندین عدد حمله به ز ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • برزیل
  • 5.9 امتیاز
  • 3+ سال

معرفی گجت ها در فضا

انیمیشن گجت ها در فضا GadgetGang in Outer Space داستان معمولی یک حمله دیگه موجودات بیگانه و فضایی ها به زمین هست. میدونید که، در طول روز چندین عدد حمله به زمین میشه ولی خوب بیشترشون به خیر میگذره و ما خبرهاش رو توی فیلم و کارتون و انیمیشن های مختلف میبینیم و میشنویم.

البته این بار آدم فضایی ها خودشون از دست یک سری آدم فضایی دیگه فرار کردن و به زمین پناهنده شدن، درواقع سفینه فضاپیماشون خراب شده و به زمین افتادن. اونها که یک سری موجودات فضایی سبز رنگ و دمدمی مزاج هستن به عنوان مهمان و دوست به سیاره ما اومدن، پس باید ازشون به خوبی پذیرایی کنیم. سفینه اونها رو یک گروه از بچه ها پیدا میکنن و بعد از صحبت با فضایی ها متوجه میشن که همه سیاره های دنیا در معرض خطر هستن و فضایی بدجنس ها تصمیم به نابودی همه جا گرفتن.

بچه ها که میخوان به فضایی ها برای برگشت به خونه هاشون کمک کنن با سر هم کردن وسیله های مختلف میتونن سفینه فضایی اونها رو آماده پرواز کنن و این سرآغاز ماجراجویی های اونهاست. اونها باید با کمک دوستهای سبز فضاییشون به کمک کهکشان ها بیان و دشمنان بدجنس و بی مغز رو شکست بدن. خوب بنظرتون یک سری از بچه های زیر ده سال با چند تا آدم فضایی سبز رنگ و کله پهن میتونن جلوی هجوم و حمله و نابودی دنیاها رو بگیرن؟

اگه شما هم مثل من نگران این حمله فضایی به زمین و دیگر سیاره ها هستین پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای انیمیشن گجت ها در فضا بشینید. زبان اصلی این انیمیشن انگلیسی هست و شما در آفرینک میتونید اون رو با زیرنویس فارسی ببینید. اگه از آدم فضایی ها و سفینه هاشون خوشتون میاد که میتونید انیمیشن کوتاه برداشتن رو هم در ادامه ببینید.

جزئیات ساخت انیمیشن گجت ها در فضا GadgetGang in Outer Space

نویسنده و کارگردان این انیمیشن آله مک هادو Ale McHaddo هست و کمپانی 44 تونز 44 Toons هم تولید و پخش اون رو بر عهده داشته.