آفرینک
X

بیونیکل 3 : تارهای تنیده سایه ها Bionicle 3 : Web of Shadows (2005)

بیونیکل 3 Bionicle 3

انیمیشن بیونیکل  3: تارهای تنیده سایه‌ها Bionicle 3 : Web of Shadows یک پویانمایی آمریکایی به کارگردانی دیوید مولینا است و سومین قسمت سری بیونیکل ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • 12+ سال

معرفی بیونیکل 3 : تارهای تنیده سایه ها

انیمیشن بیونیکل  3: تارهای تنیده سایه‌ها Bionicle 3 : Web of Shadows یک پویانمایی آمریکایی به کارگردانی دیوید مولینا است و سومین قسمت سری بیونیکل است، که در سال ۲۰۰۵ منتشر شد. انیمیشن بیونیکل  3: تارهای تنیده سایه‌ها در ادامه سری انیمیشن‌های بیونیکل براساس لگو ساخته شده و داستان قسمت قبل رو ادامه می‌ده. موسیقی مورد استفاده در فیلم تجربه بسیار شگفت انگیزی رو به بیننده القا می‌کنه.

در این قسمت تائوهای مترونوئی برمی‌گردند تا شهرشون که در سایه‌ها و آشفتگی گرفتار شده و تحت فرمان یک عنکبوت سمی قرار گرفته، رو نجات بدهند.

داستان با نمایی از زندان کریستالی ماکوتا شروع می‌شه. ناگهان صدای مرموزی نامش را صدا می‌زند و چنگالی زندان را خراش می‌دهد و باعث می‌شه که آجری از دیواره زندان جدا بشه و توی دایره آماجا از قسمت قبل بیفته. واکاما شروع به گفتن داستان تائو مترو می‌کنه، کسی که ماکوتای شیطان رو مهروموم کرد و قسم خورد که ماتوران خفته رو نجات بده. ولی کار نمی‌تونه ساده باشه، چون ماکوتا لژیون‌های خودش رو فرا خواند، انبوه زندانیان توسط پادشاه بی‌رحم و ملکه بی‌رحم کنترل می‌شه و تائوی برگزیده باید با تارهای تنیده مقابله کند.

تائو مترو به مترو نوئی برمی‌گرده تا ماتوران که زیر کلوسیوم گیر افتاده رو نجات بده. کشتی تائوها در ساحل درهم می‌شکنه و خورد می‌شه. تائوها نجات پیدا می‌کنن و به مترو نوئی می‌رسن. با اینکه تائوها فرمان‌های واکاما رو انجام می‌دن، باز هم وقتی که عنکبوت بهشون حمله می‌کنه گیر میفتن و آن‌ها رو فلج می‌کنه. سپس کیلراک به سمت کلوسیوم می‌ره تا به پادشاه سیدوراک گزارش بده. پادشاه دستور به قتل تائو می‌ده ولی وورتیکس روداکا ملکه آینده، سیدوراک رو قانع می‌کنه تا به هوردیکا اجازه بده که اول بذاره تا سم بهشون اثر کنه و بعد بدنشون رو واسش بیاره. در همین حین تائوها دارن با ماتائو جروبحث می‌کنن و واکاما رو بخاطر اینکه اون‌ها رو به تله آورده، سرزنش می‌کنند.

الان که پادشاه می‌خواد تائوها رو بکشه و تائوها در حال جروبحث با همدیگه هستن، آیا اون‌ها می‌تونن از زندان فرار کنند و شهر رو نجات بدن؟ خودتون انیمیشن هیجان‌انگیز بیونیکل 3: تارهای تنیده سایه‌ها رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن بیونیکل 3: تارهای تنیده سایه‌ها، تائو واکاما، توراگا واکاما، تائو ماتائو، تائو اونیوا، تائو نوکاما، تائو وینوئا، سیدوراک و تائو نوجو هستند.

در صورتی که از انیمیشن بیونیکل 3 : تارهای تنیده سایه‌ها خوشتون اومده، قسمت‌های دیگه مثل بیونیکل2 : افسانه‌های مترو نوئی رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن بیونیکل 3 : تارهای تنیده سایه‌ها Bionicle 3 : Web of Shadows

آخرین نبرد برای مترو نوئی.