آفرینک
X

بیونیکل 2 : افسانه های مترو نوئی Bionicle 2 : Legends of Metru Nui (2004)

بیونیکل 2 Bionicle 2

انیمیشن بیونیکل ۲ : افسانه‌های مترو نوئی Bionicle 2 : Legends of Metru Nui یک انیمیشن در سبک اکشن، فانتزی، و ماجراجویی است که در سال ۲۰۰۴ منتشر شد. این ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • 12+ سال

معرفی بیونیکل 2 : افسانه های مترو نوئی

انیمیشن بیونیکل ۲ : افسانه‌های مترو نوئی Bionicle 2 : Legends of Metru Nui یک انیمیشن در سبک اکشن، فانتزی، و ماجراجویی است که در سال ۲۰۰۴ منتشر شد. این انیمیشن دومین قسمت از سری انیمیشن‌های بر اساس بیونیکل لگو هستش. داستان این انیمیشن در ادامه استقبال از اولین قسمت یعنی بیونیکل 1 : ماسک نور ساخته شده. این قسمت به دلیل جلوی‌های تصویری و صوتی مورد استقبال بسیاری از طرف‌داران قرار گرفته.

انیمیشن با توصیف توراگا واکاما از سرزمینی به اسم مترونوئی که خیلی قبل‌تر از ماتانوئی وجود داشته، شروع می‌شه. جایی‌که تائوهای محلی به جنگ سایه‌ای بی‌رحم می‌رند که می‌خواد شهر بزرگ رو غارت کنه. لاهیکان آخرین تائو در سرتاسر شهر سفر می‌کنه تا سنگ‌های تائو رو به شش ماتوران بده: وینوا، نوجو، ماتائو، اونیوا، نوکاما و واکاما. لاهیکان بعد از دادن آخرین سنگ به واکاما، توسط دو شکارچی سیاه به اسم‌های نیدهیکی و کرکا دستگیر می‌شه. سپس واکاما یکی دیگه از ماتوران‌ها رو تو معبد بزرگ در گا-مترو ملاقات می‌کنه؛ اونجا اون‌ها به شش تائوی جدید تبدیل می‌شند. بعد از اینکه واکاما رؤیایی می‌بینه، همه آن‌ها تلاش می‌کنن تا شش دیسک پنهان در شهر مترونوئی رو پیدا کنن تا بتونند به رهبر شهر، توراگا دوم ثابت کنند که آن‌ها تائوهای برگزیده هستند. وقتی‌که همه آن‌ها در آزمون رد می‌شن، دوم آن‌ها رو به عنوان غاصب متهم می‌کنه و واهیکی‌ها که مجریان قانون شهر هستن رو مراقب آن‌ها قرار می‌ده. در بین آشوبی که توی شهر ایجاد می‌شه اونیوا، نوجو و وینوا دستگیر می‌شن و واکاما و بقیه از طریق شیب تند رودخونه فرار می‌کنند در حالی‌که شکارچیان تاریکی به دنبالشون هستن.

حالا نیمی از ماتوران‌ها در زندان هستن و بقیه آزاد هستن و باید به جنگ سایه بی‌رحم برن، قراره چطوری شهر رو نجات بدن؟ خودتون انیمیشن هیجان‌انگیز بیونیکل 2: افسانه‌های مترو نوئی رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن بیونیکل 2: افسانه‌های مترو نوئی، لاهیکان، وینوا، نوجو، ماتائو، اونیوا، نوکاما، واکاما و توراگا دوم هستند.

در صورتی که از انیمیشن بیونیکل 2: افسانه‌های مترو نوئی خوشتون اومده، قسمت‌های دیگه مثل بیونیکل 3 : تارهای تنیده سایه‌ها رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن بیونیکل ۲: افسانه‌های مترو نوئی Bionicle 2: Legends of Metru Nui

هر افسانه‌ای یک شروعی دارد.