آفرینک
X

انیمیشن درخشش (2016)

انیمیشن درخشش

انیمیشن درخشش راجع به پسر جوانی به اسم سَم هست. سم یک مکانیک و مخترع باهوش ولی خجالتی و کم رو هست. اون انواع و اقسام ربات ها رو میسازه که میتونن حرف بزنن و ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا و کره جنوبی
  • 4.6 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 7+ سال

معرفی انیمیشن درخشش

انیمیشن درخشش راجع به پسر جوانی به اسم سَم هست. سم یک مکانیک و مخترع باهوش ولی خجالتی و کم رو هست. اون انواع و اقسام ربات ها رو میسازه که میتونن حرف بزنن و کارهای مختلف بکنن. ولی در ارتباط برقرار کردن با آدمها مشکل داره و بیشتر وقتش رو با همین روباتها میگذرونه. سم از بچگی ها و دوران مدرسه اش عاشق یکی از همکلاسی هاش بوده. سو، همکلاسی سم الان یک خبرنگار موفق و کاردرست شده. سم تصمیم میگیره با رباتهاش بره یک حلقه ازدواج بخره و دیگه برای خواستگاری اقدام کنه. بنظرتون رباتها مشاور خوبی برای خرید حلقه ازدواج هستن؟!البته این مشکل کوچیکه سم هست. اون الان با یک تهدید بزرگ روبه رو شده، اسم تهدید اسکار هست. از قضا اسکار هم همکلاسی سم و سو بوده و از سو هم خوشش میاد. اون که الان تبهکار بزرگی شده و امکانات مالی زیادی هم داره تصمیم میگیره با یک حلقه خیلی بزرگتر و گرونتر سراغ دختر رویاهاش بره. ولی حتی این هم مشکل چندان بزرگی نیست. اسکار وقتی جواب نه از سو میشنوه تصمیم میگیره شهر رو نابود کنه، همینطور سم و بقیه آدمها رو. اون هم برای خودش رباتها و ارتش خرابکار بزرگی داره. بنظرتون سم با رباتهای خنگ و مهربونش میتونه جلوی اسکار رو بگیره؟شهر نجات پیدا میکنه؟اصلن سو چرا به اسکار جواب منفی داد؟اگه میخواید جواب این سوالها رو بدونید وقت رو از دست ندید و به تماشای این انیمیشن جذاب کمدی و ماجراجویانه بشینید. اینجا میتونید دوبله این انیمیشن که محصول مشترک کره جنوبی و آمریکا هست رو ببینید.

شخصیت های انیمیشن درخشش:

سم: مخترع عاشق پیشه و خجالتی داستان. سو: دختر خبرنگار و موفق شهر. اسکار: آدم بده. تصمیم میگیره شهر رو خراب کنه. ویکتور: یکی از رباتها که شبیه خوک چاق هست!

شعار تبلیغاتی انیمیشن درخشش این بوده:

آمادگی برای مراسم خواستگاری.