آفرینک
X

سریال ماجراهای جکی چان Jackie Chan Adventures (2000)

ماجراهای جکی چان  Jackie Chan Adventures

کارتون ماجراهای جکی چان Jackie Chan Adventures نسخه کارتونی این شخصیت محبوب و بامزه هست. جکی چان هر کاری رو که توی سینما و فیلمهای واقعی نتونست انجام بده تو ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا و هنگ کنگ
  • 7.4 امتیاز
  • 7+ سال

معرفی سریال ماجراهای جکی چان

کارتون ماجراهای جکی چان Jackie Chan Adventures نسخه کارتونی این شخصیت محبوب و بامزه هست. جکی چان هر کاری رو که توی سینما و فیلمهای واقعی نتونست انجام بده توی این مجموعه انجام میده. در ابتدای مجموعه، جکی جان اون مبارز و کنگفوکاری که همیشه دیده بودیمش نیست. درواقع اون یک استاد باستان شناسی توی دانشگاه هست و از کارش هم خیلی راضی. ولی سرنوشت خیلی وقتها مسیر زندگی رو یکدفعه و بی خبر عوض میکنه. مثل اتفاقی که برای قهرمان داستان ما میفته. توی یکی از کاوشهای باستان شناسی که انجام میده یک طلسم جادویی رو پیدا میکنه. طلسمی که خیلی ها دنبالش هستن، مخصوصن سیاه دست The Dark Hand که یک گروه جنایتکار جهانی هست. اسم رهبر این گروه والمونت Valmont و مثل همه آدم بدهایِ داستانی دیگه، اون هم دنبال طلسم هست تا با اون بتونه همه دنیا رو تحت کنترل خودش دربیاره. حالا این وظیفه جکی چان هست که از طلسم محافظت کنه و نذاره دنیا به سمت نابودی بره. والمونت به وسیله یک روح خبیث به اسم شندو Shendu راهنمایی میشه تا بتونه طلسم رو به دست بیاره. جکی چان و خانواده اش باید با یک گروه مخفی یه اسم بخش 13 Section 13 همکاری کنن تا جلوی این آدمها رو بگیرن. اگه میخواید با مقدار زیادی هیجان و خطر روبه رو بشید پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این مجموعه اکشن و ماجراجویانه بشینید. زبان اصلی کارتون ماجراهای جکی چان انگلیسی هست ولی شما توی آفرینک میتونید دوبله فارسی اون رو ببینید.

شخصیت های کارتون ماجراهای جکی چان Jackie Chan Adventures

شخصیت اصلی که خود جکی چان هست. جَد چان Jade Chan برادر زاده جکی و یک دختر 12 ساله ماجراجو و نترس هست. عمو چان Uncle Chan هم یک پیرمرد عاقل و همه چیز دان چینی هست که فقط کافیه یک نگاه بکنه تا از همه چیز خبردار بشه. تور Tohru هم یک مرد درشت هیکل ژاپنیه که از اعضای گروه سیاه دست هست. قهرمان ها و ضد قهرمان های مختلف دیگه ای هم توی این مجموعه هستن که منتظرن بهشون سر بزنید. این مجموعه از سال 2000 تا 2005 تولید و پخش شده و شما میتونید در آفرینک قسمتهای منتخب اون رو ببینید.