آفرینک
X

آخرین میمزی (2007)

آخرین میمزی

فیلم سینمایی علمی_تخیلی آخرین میمزی درباره خواهر و برادری هسن که یه جعبه اسباب بازی کنار دریا پیدا می‌کنن. اما محتویات جعبه، اسباب بازی نیست و ربات بسی ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 6.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 7+ سال

معرفی آخرین میمزی

فیلم سینمایی علمی_تخیلی آخرین میمزی درباره خواهر و برادری هسن که یه جعبه اسباب بازی کنار دریا پیدا می‌کنن. اما محتویات جعبه، اسباب بازی نیست و ربات بسیار پیشرفته‌ایه که انسان‌های آینده به سال 2007 فرستادن تا به کمک آدم‌های این دوره، بتونن نسل بشر رو نجات بدن. اِما از برادر بزرگ‌ترش توانانیی بیش‌تری تو ارتباط برقرار کردن با میمیزی داره. اون می‌تونه بصورت تله پاتی با میمزی صحبت کنه و تصاویر و مفاهیم علمی رو بهش نشون بده. این باعث می‌شه که سطح دانش بچه‌ها ارتقا پیدا کنه. ربات داستان که به شکل یک عروسک خرگوشه با کمک بچه‌ها، سعی در پیدا کردن راهی برای نجات بشریت داره. در همین موقع سازمان‌های جاسوسی و امنیتی آمریکا از وجودش باخبر می‌شن و به دنبال‌اش می‌آن. اگه می‌خواین بدونین چه اتفاقاتی در ادامه این فیلم هیجان‌انگیز و علمی تخیلی می‌افته پس معطل نکنید و سریع‌تر ببینیدش. جالبه بدونید موسیقی این فیلم توسط یکی از بزرگ‌ترین گیتار نوازهای آمریکایی، راجر واترز ساخته شده. برایان گرین، فیزیکدان بزرگ آمریکایی و یکی از نظریه‌پردازان ایده ریسمان‌ها درباره جهان هم توی این فیلم نقش خودش رو بازی می‌کنه.

شخصیت‌های فیلم آخرین میمزی

اِما: نقش اصلی داستان که جعبه اسباب بازی رو کنار دریا پیدا می‌کنه. اما توانایی عجیبی در ارتباط برقرار کردن با میمزی، مخصوصاً از طریق تله‌پاتی، داره. نواح: برادر اِما که با همدیگه سعی می‌کنن به میمزی کمک کنن. دیوید: پدر اِما و نواحجو: همسر دیوید و مادر بچه‌هالَری: معلم علوم نواحنائومی: نامزد لَریناتانائیل: مامور مخصوص FBIمارک: بهترین دوست نواح. فیلم سینمایی آخرین میمزی یک انیمیشن علمی – تخیلی و خانوادگی هست که با داستان جذاب و سرگرم کننده اش به شما میگه در آینده آدمها چقدر باهوش و پیشرفته میشن. اونا میتونن در زمان سفر کنن و به عقب برگردن. این فیلم پر از شخصیت های خنده دار و پر جنب و جوشه که حسابی سرگرمتون میکنه.