آفرینک
X

باغ اسرار آمیز The Secret Garden (2020)

باغ اسرار آمیز The Secret Garden

فیلم باغ اسرار آمیز The Secret Garden 2020 درباره مری 8 ساله است که در خانه بزرگ و زیبای عموی خود، یک باغ عجیب و جادویی پیدا می‌کند. ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • انگلیس
 • 5.5 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 8+ سال
 • FHD

معرفی باغ اسرار آمیز

دور شدن از خانه و خانواده، برای بچه‌ها و حتی بزرگ‌ترها،  همیشه سخت است و «مری»، به سخت‌ترین شکل ممکن، برای همیشه از والدین‌اش جدا می‌شود. مری همراه با پدر و مادرش در مرزهای هند زندگی می‌کردند و حالا با فوت هر دوی آن‌ها، او باید به انگلستان برگشته و در خانه عموی خودش زندگی کند. مری کاملا ناگهانی، در خانه عموی‌اش یک جای جدید کشف می‌کند و همه داستان، تازه از این‌جا شروع می‌شود. اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست، با ما به بخش بعدی بیایید که داستان را برای شما هم تعریف کنیم!

داستان فیلم سینمایی The Secret Garden

مری فقط 8 سال دارد و با از دست دادن پدر و مادرش، تمام زندگی او زیر و رو می‌شود. او مجبور می‌شود برای زندگی‌کردن، به انگلستان آمده و در خانه عموی‌اش زندگی کند. در ابتدا، همه چیز معمولی و حتی خسته‌کننده است، تا اینکه کاملا ناگهانی، مری وارد یک باغ کاملا جادویی می‌شود و از آن لحظه، همه چیز تغییر می‌کند. مری که از این کشف خود شگفت‌زده شده، سعی دارد که گوشه‌های مخفی این باغ جادویی را به همراه پسر عموی خود را کشف کند. البته مری علاوه بر کشف این باغ اسرارآمیز، باید توانایی پذیرش تغییرات سخت و ناراحت‌کننده زندگی را هم یاد بگیرد. همه این ماجراها برای یک دختربچه 8 ساله سخت خواهد بود، اما خب شما مری را هنوز نمی‌شناسید!

جزئیات جالب فیلم باغ اسرار آمیز 2020 با دوبله فارسی 

تمام بخش‌های فیلم The Secret Garden با توجه به اصل مهم از دست‌دادن عزیزترین افراد زندگی، ساخته شده است. این موضوع به‌خوبی در طراحی صحنه‌های مختلف فیلم هم نمایش داده شده و زندگی درون قلعه، تاریک، مه‌آلود و سنگین است و در عوض آن، صحنه‌های حضور در باغ، سراسر سبزی، تازگی و شگفتی است. این فیلم به‌شدت جذاب و سرگرم‌کننده، براساس کتابی به همین نام ساخته شده که پیش از آن نیز فیلم باغ مخفی هم بر اساس آن، تولید شده بود که داستان آن درباره حضور یک دختربچه در قلعه‌ای بزرگ و کشف یک باغ مخفی در آن‌جا است.
جزئیات جذاب فیلم جدید باغ اسرار آمیز 2020 همراه با بازی فوق‌العاده بازیگران آن، باعث شده که این فیلم رازآلود و مهیج، علاوه بر کودکان، توجه بزرگسالان زیادی را هم به خود جذب کند. می‌توانید با تماشا فیلم سینمایی The Secret Garden با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، ساعات خوشی را سپری کرده و البته پس از آن، درباره جزئیات آموزنده و مهم این فیلم، با کودکان گفت‌وگو کنید. در صورتی که دقیقا نمی‌دانید به بچه‌ها چه چیزهایی را بگویید، بخش بعدی برای شما است!

نکات مثبت فیلم باغ اسرار آمیز برای کودکان

تماشا فیلم باغ اسرار آمیز برای کودکان بالای 8 سال کاملا مناسب است. بچه‌ها در این سن به‌خوبی داستان فیلم را درک کرده و چالش‌های مری را متوجه می‌شوند. مهم‌ترین پیام‌های مثبت فیلم باغ اسرار آمیز برای بچه‌ها، شامل موارد زیر است:

 • گذر از اتفاقات تلخ و ناخوشایند و ادامه‌دادن زندگی؛

 • یادگرفتن اصل مهم لذت بردن از شرایط فعلی؛

 • کمک به دیگران برای ایجاد شرایط بهتر برای همه؛

 • توانایی پذیرش تغییرات و سازگار شدن با شرایط جدید؛

 • اهمیت حضور در طبیعت و کمک‌گرفتن از آن برای رشد شخصی.

در فیلم جدید The Secret Garden، علاوه بر مری و مشکل او، بچه‌ها با عموی مری و پسرعموی او نیز آشنا می‌شوند. هر کدام از این دو نفر نیز با مشکلات خاص خود ناشی از فوت مادر خانواده، روبه‌رو هستند و مری با یافتن باغ جادویی، علاوه بر گذر از مشکل خود، به آن‌ها نیز برای یافتن شرایط بهتر، کمک می‌کند.
بررسی درگذشت افراد عزیز و نزدیک، از نگاه سه شخصیت اصلی و مهم فیلم، این امکان را در اختیار شما می‌گذارد که این موضوع را از سه دید مختلف، برای کودکان توضیح دهید. می‌توانید با استفاده از این بخش، درباره جدا شدن، فوت یا مهاجرت افراد نزدیک به خانواده، با کودکان صحبت کرده و آن‌ها را برای پذیرش این اتفاق، راهنمایی کنید.
علاوه بر این، مری با چند تغییر بزرگ در زندگی‌اش مواجه است. محل زندگی او کاملا تغییر کرده و باید در یک کشور جدید، دوستان تازه‌ای برای خود پیدا کند. از این موضوع کمک بگیرید و درباره پذیرش انواع تغییرات خوب یا بد، با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها یادآوری کنید که در زندگی، هیچ‌ چیز دائمی و همیشگی نیست و انسان‌ها باید مهارت سازگارشدن با شرایط را از همان کودکی، به‌خوبی یاد بگیرند.

تماشا و دانلود فیلم The Secret Garden با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا فیلم باغ اسرار آمیز با دوبله فارسی کامل به‌صورت رایگان و آنلاین، فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این فیلم سرگرم‌کننده، آموزنده و مهیج را برای کودکان خود پخش کنید. البته به جز تماشای آنلاین، گزینه دانلود نیز برای شما وجود دارد. می‌توانید با دانلود فیلم The Secret Garden با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک، این فیلم جذاب را در یک شب تعطیل، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از جزئیات داستان آن، در کنار فرزندان‌تان، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا فیلم باغ اسرار آمیز لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم چهار بچه اون و فیلم آلیس در سرزمین عجایب را برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.