آفرینک
X

بتن آرمه Tekkonkinkreet (2006)

بتن آرمه Tekkonkinkreet

انیمیشن بتن آرمه Tekkonkinkreet داستان حوادث زندگی دو پسر خیابانی و یتیم به نام‌های کورو و شیرو است که در شهر گنج زندگی می‌کنن. همین الان نسخه کام ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • ژاپن
  • 7.7 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 18+ سال

معرفی بتن آرمه

انیمیشن بتن آرمه Tekkonkinkreet داستان حوادث زندگی دو پسر خیابانی و یتیم به نام‌های کورو و شیرو است که در شهر گنج زندگی می‌کنن. همین الان نسخه کامل انیمیشن زیبای بتن آرمه Tekkonkinkreet را با بالاترین کیفیت و دوبله و زیرنویس فارسی به‌صورت آنلاین و رایگان تماشا کنید.

گذروندن زندگی در این شهر متروک و خیالی می‌تونه آروم و یا خیلی خشن باشه و این همون حقیقتیه که فقط دو قهرمان سیاه و سفید این داستان از اون با خبر هستن. این دو تا پسربچه تمام کوچه پس کوچه‌های شهر گنج رو مثل کف دستشون بلدن. کورو و شیرو که دو قهرمان اصلی این انیمیشن هستن داخل یه ماشین قراضه که توی یه گاراژ متروک رها شده می‌خوابن و با هیچ کسی ارتباط ندارن. اون‌ها با خشونت و کمی وحشت می‌تونستن به شهر حکومت کرده و اون رو اداره کنن و برای زنده موندن تلاش می‌کردن اما زندگی از جایی براشون سخت میشه که اون‌ها مجبور میشن شهر گنج رو از دست گروه‌های خطرناک نجات بدن.

توی شهر گنج که یه شهر خیالی هست جریان‌های شیطانی پنهانی وجود داره که این دو برادر دوست داشتنی و شجاع رو کنترل می‌کنه. این جریان شیطانی کورو و شیرو رو مجبور می‌کنه تا وارد نبرد سختی با یاکوزاها و گروهی از آدم‌کش‌ها بشن تا بتونن شهر گنج رو از دست اونا نجات بدن و نذارن این آدم‌های خطرناک شهر گنج رو نابود کنن. آخه می‌دونی، این دوتا گروه با هم رقابت می‌کنن تا ببینن کی می‌تونه این شهر خیالی رو خراب کنه.

راستی یاکوزاها رو که می‌شناسی کی هستن؟ یاکوزاها یه گروه تبهکار ژاپنی هستن که دست به کارای خطرناکی می‌زنن. حالا به نظر شما، کورو و شیرو می‌تونن شهر گنج رو از دست تبهکارا و یاکوزاها نجات بدن و نذارن خراب بشه؟

شخصیت‌های اصلی انیمیشن زیبای بتن آرمه کورو و شیرو یا همون سیاه و سفید هستن. در صورتی که از انیمیشن بتن آرمه خوشتون اومده و دوستدار داستان‌‌ها و انیمیشن‌های ژاپنی هستید می‌تونید انیمشین آبشار سرنوشت رو هم در سایت آفرینک تماشا کنید.

جزییات ساخت انیمیشن بتن آرمه یا  Tekkonkinkreet

این انیمیشن یک مجموعه ژاپنی است که تایو ماتسوموتو اون رو نوشته و طراحی کرده، و انتشارات شوگاکوکان برای اولین بار اون رو چاپ کرد و پس از اون استدیو 4 سی، تهیه و تولید این انیمیشن زیبا و جذاب رو به کارگردانی مایکل آریاس انجام داده و توسط کمپانی Destination Films منتشر شده است.