آفرینک
X

پرنسس قو The Swan Princess (1994)

پرنسس قو The Swan Princess

پرنسس قو، The Swan Princess داستان زندگی دو شاهزاده کوچیک تو سرزمینای خودشونه، دو شاهزاده از دو سرزمین معروف که مجبور شدن تموم تابستون رو با خونواده خودشون ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 6.4 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی پرنسس قو

پرنسس قو، The Swan Princess داستان زندگی دو شاهزاده کوچیک تو سرزمینای خودشونه، دو شاهزاده از دو سرزمین معروف که مجبور شدن تموم تابستون رو با خونواده خودشون بگذرونن، اونم خونواده­هایی که به این امید نشستن که دو شاهزاده قصه، یعنی دِرِک و اودِت عاشق همدیگه بشن و آخرش با هم ازدواج کنن که دو تا حکومتشون با ازدواج اونا بتونن با هم متحد بشن.

ولی دو تا شاهزاده قصه ما نمیخوان با هم ازدواج کنن که هیچ، اصلا چشم دیدن همدیگه رو هم ندارن. ابلته اوضاع همینجوری نمیمونه. هرچی زمان میگذره و درک و اودت بزرگتر میشن، حسشون به همدیگه تغییر میکنه و وقتی کاملا بالغ میشن میفهمن که عاشق هم شدن.

اما عشقشون به این خوبی و خوشی هم پیش نمیره. یه روز درک ناخواسته به اودت توهین میکنه و باعث میشه که نظر اودت نسبت بهش تغییر کنه و دیگه نخواد باهاش ازدواج کنه، مگر اینکه درک بتونه به اودت ثابت کنه که اونو بخاطر خودش می­خواد نه چهره زیباش.

تو این گیر و داره که لرد رودبارت، همون جادوگری که تو یه جنگ از پدر اودت شکست خورده و از کشور اخراج شده بود، پیداش میشه تا انتقام اون شسکت رو از پادشاهی پدر اودت بگیره. رودبارت به شکل یه دیو در میاد و ویلیام –پدر اودت- رو به شدت زخمی می­کنه. اودت رو هم با خودش می­بره و طلسم می­کنه.

حالا درک باید بتونه با برای نجات دادن اودت از طلسم شیطانی عشق ابدیشو بهش ثابت کنه. اما به نظرتون میتونه؟

اصلی‌ترین شخصیت‌های فیلم پرنسس قو، اودت، درک، ویلیام و رودبارت هستند.

در صورتی که از فیلم پرنسس قو خوشتون اومده، انیمیشن­های دیگه مثل اسب کوچولوی من رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزییات ساخت انیمیشن پرنسس قو  The Swan Princess

این انیمیشن در 18 نوامبر سال 1994 در آمریکا و به زبان انگلیسی با هزینه حدود 20 میلیون دلار منتشر شد.