آفرینک
X

اسپارک : افسانه فضایی Spark : A Space Tail (2016)

اسپارک Spark

انیمیشن اسپارک : افسانه فضایی Spark : A Space Tail درباره یک میمون نوجوان است که تصمیم می‌گیرد با کمک دوستان خود، سیاره قدیمی‌شان را از دست دشمن نجات دهند! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • کانادا
 • 4.4 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی اسپارک : افسانه فضایی

اسپارک نوجوان، در یک سیاره دوردست، همراه با مادر و البته دو دوست خود یعنی ویکس و چانک، زندگی می‌کند. اسپارک مثل همه نوجوان‌ها دوست دارد که یک کار مهم انجام دهد و خود را به بقیه ثابت کند. برای این کار، تصمیم می‌گیرد که به‌صورت مخفیانه، سوار فضاپیمای ویکس و چانک شود و همراه آن‌ها به سیاره قدیمی‌شان یعنی بانا برود. البته که در همان ابتدای کار، نقشه او خراب می‌شود و اسپارک، یک موضوع مهم را می‌فهمد. چه موضوعی؟ همراه ما به بخش بعدی بیایید که داستان انیمیشن اسپارک : افسانه فضایی را که با اسم‌های دیگری مثل اسپارک : یک ماجراجویی فضایی ، تعقیب فضایی ، یک دم فضایی ، داستانی فضایی و یک دنباله فضایی هم در ایران مشهور شده است، برای شما تعریف کنیم!

داستان کارتون سینمایی اسپارک : افسانه فضایی

13 سال قبل، همه موجودات به‌خوبی و خوشی در سیاره بانا زندگی می‌کردند، تا اینکه یک روز، یک میمون بدجنس به اسم ژونگ، با ایجاد یک چاله فضایی در آسمان، بخشی از سیاره را از بین برده و به جای برادرش، پادشاهی را به‌دست می‌گیرد. بعد از این اتفاق، ژونگ همه اعضای خانواده پادشاه را به همراه بقیه مردم، به یک سیاره دوردست و خالی، تبعید می‌کند. پس از گذشت سال‌ها، اسپارک کوچک که الان 13 ساله شده است، ناگهان می‌فهمد که پسر پادشاه بوده و تصمیم می‌گیرد با کمک بقیه مردم، به بانا برگشته و ژونگ را از سیاره بیرون کنند!

جزئیات جالب انیمیشن Spark : A Space Tail با دوبله فارسی

این انیمیشن جذاب و مهیج، در یک فضای کاملا جذاب و جدید، ساخته شده است و برای کودکان و البته بزرگسالانی که از داستان‌های مهیج فضایی و بین‌سیاره‌ای لذت می‌برند، فوق‌العاده خواهد بود. همه بخش‌های این انیمیشن سینمایی به‌بهترین شکل ممکن طراحی و تولید شده است و کودکان به‌خوبی می‌توانند با کاراکترهای اصلی، ارتباط برقرار کنند.
سکانس‌های مهیج، احساسی، طنز و البته تخیلی، به‌راحتی می‌توانند مخاطبان را سرگرم کنند و باید بگوییم که این انیمیشن سینمایی، یکی از بهترین گزینه‌ها برای یک دورهمی خانوادگی است. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن اسپارک : افسانه فضایی با دوبله فارسی در کنار بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که تمام جزئیات این انیمیشن را درک کرده و چیزهای تازه‌ای با کمک آن یاد بگیرند.

نکات مثبت انیمیشن اسپارک : افسانه فضایی برای بچه ها

تماشا این کارتون برای بچه‌های بالاتر از 6 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمیشن برای کودکان شامل این موارد هستند:

 • اهمیت درخواست کمک از دیگران و البته پذیرش کمک بقیه در مواقع مختلف؛

 • عواقب بد تصمیم‌گیری عجولانه؛

 • اهمیت کار تیمی، روابط دوستانه و برقراری ارتباط با اطرافیان؛

 • عدم تمسخر دیگران؛

 • عدم قضاوت دیگران بر اساس سن، ظاهر و جنسیت آن‌ها.

بچه‌ها با تماشا انیمیشن اسپارک : افسانه فضایی متوجه می‌شوند که اسپارک به‌شدت عجول است. او بدون بررسی همه جوانب، تصمیم‌های مختلف می‌گیرد و به همین خاطر، در اغلب موارد برنامه‌ریزی‌ها او خراب می‌شوند. با استفاده از همین قسمت، درباره اهمیت برنامه‌ریزی دقیق، داشتن صبر و بررسی همه جوانب پیش از انجام کارهای مختلف، با کودکان گفت‌وگو کنید. به آن‌ها بگویید که برای موفق‌شدن در هر زمینه‌ای، به تلاش و پشتکار فراوان نیاز دارند و به همین خاطر، باید با رعایت این موارد، احتمال موفقیت خود را در زمینه‌های مختلف افزایش دهند.
از سوی دیگر اسپارک تمام تلاش خود را می‌کند که بقیه او را جدی بگیرند و بتواند یک تغییر مثبت و مهم ایجاد کند. درباره این بخش هم با کودکان گفت‌وگو کرده و به آن‌ها یادآوری کنید که در هر حالتی، حضورشان و نظرات آن‌ها در خانواده و تصمیم‌گیری‌های جمعی، اهمیت دارد. فراموش نکنید که کودکان در ابتدای سنین نوجوانی، نسبت به این موضوع حساس‌تر هستند و شما به‌عنوان والدین، باید بخشی از این حساسیت و نگرانی فرزندان‌تان را از بین ببرید.
تمام ماجراهای این کارتون، در فضا اتفاق می‌افتد و بچه‌ها با سیاره‌های مختلف، فضاپیما و چاله فضایی، مواجه می‌شوند. می‌توانید با کمک این بخش‌ها، درباره فضا، نجوم و سیاره‌های مختلف با کودکان حرف بزنید و آن‌ها را به یادگیری این موضوعات هیجان‌انگیز، ترغیب کنید.

تماشا و دانلود کارتون اسپارک : افسانه فضایی با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن اسپارک : افسانه فضایی با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این کارتون سینمایی جذاب را به‌صورت کاملا رایگان و آنلاین، برای بچه‌ها پخش کنید. البته علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Spark : A Space Tail با دوبله فارسی از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد و می‌توانید پس از دانلود، این کارتون را با فرزندان و بقیه اعضای خانواده، تماشا کنید و از ماجراهای جذاب، مهیج، خنده‌دار و سرگرم‌کننده اسپارک و دوستان‌اش، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون اسپارک : افسانه فضایی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن استارداگ و توربوکت و انیمیشن میون : نگهبان ماه را در آفرینک برای او پخش یا دانلود کنید.