آفرینک
X

سیاه گوش گمشده The Missing Lynx (2008)

سیاه گوش گمشده The Missing Lynx

انیمیشن سیاه گوش گمشده The Missing Lynx داستان ماجراهای سیاه گوشی به اسم فلیکس هست. ماجرا از زمانی شروع می‌شه که محیط‌بان‌ها در مناطق مختلف ب ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • اسپانیا
  • 5.6 امتیاز
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی سیاه گوش گمشده

انیمیشن سیاه گوش گمشده The Missing Lynx داستان ماجراهای سیاه گوشی به اسم فلیکس هست. ماجرا از زمانی شروع می‌شه که محیط‌بان‌ها در مناطق مختلف به دنبال سیاه گوش‌های گمشده می‌گردند و بیشترشون رو مرده پیدا می‌کنند. فقط یک سیاه گوش تو یکی از مناطق زنده مونده که برای پیدا کردن غذا دچار مشکل شده. محیط‌بان‌ها او رو پیدا می‌کنند و به پناهگاه می‌برند. او می‌تونه فرار کنه چون پناهگاه حفاظ چندانی ندارد. بعد از مدتی محیط‌بان‌ها او رو می‌گیرند ولی دوباره فرار می‌کنه و او 45 بار این کار رو تکرار می‌کنه.

محیط‌بان‌ها خسته نمی‌شوند و باز هم فلیکس رو می‌گیرند و سمت پناهگاه می‌برند ولی این بار با دفعات قبلی فرق می‌‌کنه چون او با تعجب می‌بینه که درجه حفاظت پناهگاه رو بالا بردند و دور محیط پناهگاه رو فنس‌هایی با ارتفاع زیاد کشیدند. انگار این بار فلیکس دچار مشکل جدی شده و دیگه نمی‌تونه فرار کنه. شب که می‌شه گاس و فلیکس، یه موش کور به اسم روبرت رو صدا می‌کنند، او از زیر زمین تونل می‌زنه و به آن‌ها وسیله‌ای می‌دهد تا بتونند در قفس‌ها رو باز کنند و بیرون بروند و ببینند چه خبر شده. آن‌ها وقتی به اتاق سرپرست می‌رسند، خبر ربوده شدن حیوانات رو می‌شنوند و می‌فهمند که مسئولان پناهگاه درجه حفاظت رو بالا بردند تا کسی نتونه حیوانات رو بدزده.

در آن سوی اقیانوس یک کشتی بزرگ لنگر انداخته و فردی که مسئول تمام دزدی‌ها است یه شکارچی ماهر به اسم نیومان رو استخدام می‌کنه. فرد ناشناس ابزار جنگی پیشرفته، افراد آموزش دیده، هلی‌کوپتر، دو وسیله برای انتقال حیوانات، تریلر مخصوص و لیست حیوانات مدنظرش رو در اختیار نیومان قرار می‌دهد تا یک جفت از تمام حیوانات رو بگیره و به او تحویل بدهد. انگار او منتظر بوده که تموم حیوانات زیر یه سقف و در پناهگاه جمع بشوند تا دزدیدن آن‌ها کار ساده‌تری بشود.

تا الان فهمیدیم که از یک طرف تمام حیوانات ناتوان و در حال انقراض در پناهگاه جمع شدند و از طرف دیگه نیومان می‌خواهد آن‌ها رو بدزده. به نظرتون او می‌تونه این کار رو انجام بده؟ خودتون انیمیشن زیبای سیاه گوش گمشده رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن سیاه گوش گمشده، فلیکس، گاس و نیومان هستند.

در صورتی که از انیمیشن سیاه گوش گمشده خوشتون اومده، فیلم کتاب زندگی رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن سیاه گوش گمشده The Missing Lynx

انقراض، کوچک‌ترین مشکل آن‌ها هست.