آفرینک
X

ارباب حلقه ها The Lord Of The Rings (1978)

ارباب حلقه ها The Lord Of The Rings

یک حلقه‌ی جادویی و قدرتمند و یک هابیت ریزه میزه. شاید کمی عجیب باشد ولی ماجراهایی که در مسیر بردن حلقه به سرزمین اصلی‌اش اتفاق می‌افتد خیلی عجیب‌تر است! ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 6.2 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 12+ سال

معرفی ارباب حلقه ها

انیمیشن ارباب حلقه‌ها The Lord Of The Rings درباره‌ی یک حلقه است. این حلقه یک داستان قدیمی و طولانی دارد. مهم‌ترین ویژگی‌اش این است که نیروهای نابودگری دارد و نمی‌شود از قدرت آن برای انجام کارهای خوب استفاده کرد. حلقه همیشه باعث نابودی آدم‌هایی شده که خواسته‌اند آن را تصاحب کنند. ولی فرودو بگینز یک هابیت ریزه میزه است که برخلاف صاحبان قبلی حلقه هیچ علاقه‌ی خاصی به آن ندارد و ترجیح می‌دهد کاری کند که گاندولف، جادوگر پیر و خاکستری از او خواسته. یعنی حلقه را مردور برگرداند. مردور همان‌جایی است که حلقه در آن ساخته شده و حلقه فقط در آن‌جاست که برای همیشه نابود می‌شود و همه‌ی دردسرهایی که ازش به وجود می‌آید برای همیشه تمام می‌شود. وقتی سَم، نزدیک‌ترین دوست فرودو متوجه می‌شود که او راهی یک سفر طولانی و خیلی خطرناک است، او هم تصمیم می‌گیرد فرودو را همراهی کند. آن وقت دو تا از پسرعموهایش هم به دنبال آن‌ها راه می‌افتند. شاید هیچکدام از آن هابیت‌های کوچولو نمی‌دانستند که این سفر واقعاً خطرناک است، آن‌قدر که گاندولف هم با وجود جادوگر بودنش نگران فرودو می‌شود. ولی کم‌کم افراد دیگری به کمک فرودو می‌آیند تا به او در رساندن حلقه یاری برسانند. آراگورن یکی از این افراد است. کسی که می‌شود مثل گاندولف به او اعتماد کرد. او هرگز قصد تصاحب حلقه را ندارد و هیچوقت هم وسوسه نمی‌شود که آن را به دست بیاورد چون از نیروهای نابودگر حلقه باخبر است. 
در مسیر سخت و طولانی تا رسیدن به مردور با سواران تاریکی روبه‌رو می‌شوند. آن‌ها قصد دارند تا حلقه را از فرودو بگیرند و حاضرند برای گرفتن حلقه هر کاری بکنند. سواران تاریکی واقعاً ترسناک هستند و ما از دیدنشان وحشت می‌کنیم چه برسد به هابیت‌های کوچولویی که شمشیرهایشان از خودشان هم کوچکتر است! ولی یاری و کمک دیگران باعث می‌شود که فرودو جان سالم به در ببرد. ولی مشکلات هیچوقت تمامی ندارند. حتی بعضی وقت‌ها فهمیدن اینکه چه کسی دوست است و چه کسی دشمن، سخت می‌شود. وقتی پای یک حلقه جادویی و خیلی خیلی قدرتمند در میان باشد، افراد زیادی وسوسه می‌شوند تا آن را به دست بیاورند. حتی افرادی که یک بار خودشان را به عنوان یاران حلقه معرفی کرده‌اند. این وسط شخصیت عجیب‌وغریبی به اسم گالوم پیدایش می‌شود و می‌خواهد با نقشه‌های جورواجور دوباره بعد از سال‌ها دوری، حلقه را پس بگیرد. به نظر شما فرودو و دوستش سم بالاخره به مردور می‌رسند؟
انیمیشن ارباب حلقه‌ها در سال 1978 ساخته شده و قدیمی‌تر از مجموعه‌ی ارباب حلقه‌ها است. اگر قبلاً این مجموعه را در آفرینک تماشا کرده‌اید حالا می‌توانید از تماشای نسخه‌ی انیمیشن آن لذت ببرید.


شعار تبلیغاتی انیمیشن The Lord Of The Rings

فانتزی! فراتر از تصور شما.