آفرینک
X

لایتیر Lightyear (2022)

لایتیر Lightyear

انیمیشن لایتیر Lightyear داستانی از تلاش‌های یک فضانورد مصمم است که می‌خواهد گروه خود را نجات دهد. لایتیر در طی ماموریت خود با سختی‌های فراوانی روبرو می‌شود و... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 5.3 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال

معرفی لایتیر

اغلب کودکان، «باز لایتیر» را از دنیای داستان اسبا‌ب‌بازی‌های می‌شناسند. اندی، شخصیت اصلی داستان اسباب‌بازی‌ها، با دیدن یک فیلم علمی تخیلی، از مادرش می‌خواهد که عروسک شخصیت اصلی آن فیلم را برایش بخرد. انیمیشن لایتیر 2022 همان فیلمی است که اندی آن را در کودکی تماشا کرده است و باید به شما بگوییم، کودکان شما هم با دیدن آن، عاشق تمام کاراکترهای فیلم خواهند شد.

داستان انیمیشن سینمایی لایتیر 2022

باز لایتیر فضانورد، همراه با گروه خود، به یک ماموریت سخت و پیچیده، اعزام می‌شوند. آن‌ها با فرود آمدن در یک سیاره جدید، با اتفاقات تازه و ترسناکی مواجه می‌شوند که باید بتوانند با آن‌ها مقابله کرده، ماموریت خود را به‌اتمام رسانده و البته به زمین بازگردند. انجام این کار به دلایل مختلفی امکان‌پذیر نیست و لایتیر، تمام سعی خود را می‌کند که برای بازگشت به زمین، یک منبع انرژی بیابند. در این حین، اتفاقات عجیب و غیر قابل درکی هم رخ خواهند داد که گروه را با مشکلات جدیدی مواجه می‌کند. آیا لایتیر و گروهش موفق می‌شوند؟

نکات مهم انیمیشن سینمایی Lightyear 2022

با اینکه اغلب تماشاگران تصور می‌کردند با همان دنیای داستان اسباب‌بازی‌ها و شخصیت‌های عروسکی مواجه شوند، اما داستان انیمیشن لایت یر 2022 همه مخاطبان خود را وارد یک دنیای جدید کرد. در این دنیا، لایتیر همان کسی است که عروسک فضانورد اندی، با الهام از شخصیت او ساخته شده است. به طرز جالبی، باز لایتیر فضانورد هم همان اخلاق‌های عروسک لایتیر را دارد و مخاطبان، به‌راحتی می‌توانند میان این دو شخصیت، شباهت‌ها را پیدا کنند.
در انیمیشن Lightyear سکانس‌های درام، طنز، اکشن و معماگونه، علاوه بر کودکان، والدین و بزرگسالان را نیز به‌راحتی مجذوب خود می‌کند. به همین دلیل به‌راحتی می‌توانید تماشای این انیمیشن را برای یک شب خانوادگی، در نظر بگیرید.
زبان اصلی این انیمیشن، انگلیسی است و پیشنهاد می‌کنیم با تماشا نسخه دوبله فارسی انیمیشن لایت یر همراه با کودکان، این فرصت را در اختیارشان بگذارید که تمام اتفاقات را به‌دقت دنبال کرده و نکات مهمی از این فیلم انیمیشنی ، فرا بگیرند.

نکات مثبت و منفی برای بررسی با کودکان پس از تماشا انیمیشن جدید لایتیر

انیمیشن سینمایی لایتیر 2022، محصول مشترک دو کمپانی مشهور پیکسار و دیزنی با هم است. همین مورد، این اطمینان را به خانواده‌ها در سرتاسر دنیا می‌دهد که قرار نیست با یک انیمیشن بیش از حد خشن مواجه شوند. با وجود این، به دلیل داستان نسبتا پیچیده، جنگ‌های تن به‌تن، روبات‌ها قاتل و محیط تقریبا خشن، این انیمیشن برای کودکان خیلی کوچک مناسب نیست. البته که کودکان بالای 6 سال یا کمی بیشتر، احتمالا از دیدن تک تک این اتفاقات و لحظه‌های جذاب، به‌شدت هیجان‌زده می‌شوند.
در انیمیشن جدید لایتیر 2022 اتفاقات مهم و لحظات تاثیرگذاری وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها کمک گرفته و به فرزندان خود، موضوعات مهمی را یاد بدهید. در این انیمیشن، ارزش‌های مهمی مثل همکاری، امیدوار بودن، تلاش‌کردن برای رسیدن به اهداف، مراقبت از دوستان و هم‌گروهی‌ها، مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر این‌ها، اتفاقات مهمی نیز رخ خواهند داد که می‌توانید با کمک‌گرفتن از هر کدام، به کودکان خود نکات مثبتی بیاموزید.
باز لایتیر با لج‌بازی بیش از حد، باعث ایجاد چندین مشکل شده و تمام ماموریت را به خطر می‌اندازد. او حرف هیچ‌کس را نپذیرفته و بر اشتباه خود تاکید می‌کند. همین موضوع، چالش‌های مختلفی را ایجاد خواهد کرد. می‌توانید از این موضوع کمک گرفته و درباره اخلاق‌های خودسرانه، لج‌بازی یا خودخواهی افراد، با کودکان‌تان گفت‌وگو کنید. 
علاوه بر این، انیمیشن جدید Lightyear فرصت خوبی برای بحث و گفت‌وگو راجع به دنیای علم و تخیل را ایجاد می‌کند. اگر کودکان شما بالاتر از 10 سال سن دارند، می‌توانید با آن‌ها درباره زمان، سیاره‌های مختلف، دنیاهای دیگر، فضا و نجوم هم صحبت کرده و آن‌ها را به یادگیری علوم تازه و جذاب، تشویق کنید.

تماشا انیمیشن Lightyear با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن لایتیر با دوبله فارسی کامل و البته رایگان، وجود دارد. پیشنهاد می‌کنیم که این انیمیشن را همراه با کودکان و سایر اعضای خانواده تماشا کرده و یک شب جذاب خانوادگی را رقم بزنید. البته امکان دانلود انیمیشن لایتیر 2022 هم وجود دارد و می‌توانید این انیمیشن را به‌صورت آفلاین برای بچه‌ها پخش کنید. انیمیشن لایتیر با ترکیب واقعیت، خیال و علم، می‌تواند همه مخاطبان را صرف نظر از سن و سال، به دنیای رویاها ببرد و آن‌ها را سوار بر سفینه خود، از سیاره‌ای به سیاره دیگر منتقل کند.