آفرینک
X

نبرد سوپر قهرمان ها Legion of Super Heroes

نبرد سوپر قهرمان ها Legion of Super Heroes

انیمیشن نبرد سوپر قهرمان‌ها Legion of Super Heroes داستان ماجراجویی‌های کلارک کنت جوان، سوپرمن، و گروهی از سوپرقهرمان‌های نوجوان هستش که در آ ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7.2 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 12+ سال

معرفی نبرد سوپر قهرمان ها

انیمیشن نبرد سوپر قهرمان‌ها Legion of Super Heroes داستان ماجراجویی‌های کلارک کنت جوان، سوپرمن، و گروهی از سوپرقهرمان‌های نوجوان هستش که در آینده دوری برای نجات بشر می‌جنگن. قهرمانان داستان به دلیل ترس از افراد شرور عزمشون رو جزم می‌کنند تا یک گروه جدید برای مقابله با آن‌ها درست کنند. به همین دلیل سه نفر از پنج سوپرقهرمان برای یافتن بزرگترین قهرمان تمام دوران، سوپرمن، از قرن 31 به قرن 21 برمی‌گردن. متأسفانه وقتی بعد از کلی دردسر برمی‌گردن به قرن 21 می‌بینند که هنوز کلارک کنت جوان هنوز هویت خودشو به عنوان سوپرمن پیدا نکرده ولی از قدرت‌هایی که داره آگاهه. با این حال او رو می‌برند به آینده خودشون و کلارک هم سرنوشت خودش رو با کمال میل قبول می‌کنه و به سوپرقهرمان‌ها در مبارزه با افراد شرور کمک می‌کنه.

آن‌ها می‌تونند با امرالد امپرس بجنگند و خودشون حکمرانی کل سیاره‌های متحد رو به دست بگیرند قبل از اینکه او بتونه برگرده. سوپرمن تصمیم می گیره تا به قرن 21 با عنوان مرد پولادین برگرده. سوپرقهرمان‌ها می‌فهمند که هنوز به حضور سوپرمن تو گروهشون نیاز دارند. آن‌ها وارد کریپتونین اسرارآمیز از قرن 41 می‌شوند و فردی رو که همزاد سوپرمن هستش، پیدا می‌کنه. او هم به قرن 31 برمی‌گرده تا به سوپرقهرمان‌ها در جنگ با یه تهدید بین کهکشانی، ایمپریکس، کمک کنه. ایمپریکس فتوحات خودش رو با آزاد کردن بزرگترین دشمنان از زندان آغاز می‌کنند. آن‌ها از سوپرمن واقعی که الان پیش همزادش تو قرن 41 هستش کمک می‌گیرند و شکستش می‌دهند. آن‌ها بعدها با دشمنان بسیاری مثل تیمبر ولف، لایتنینگ لرد، بونتی هانتر و دارک سیکل می‌جنگند. بعد از مدتی ایمپریکس که متحدان جدیدی پیدا کرده با قدرت خیلی بیشتری برمی‌گرده در حالی که یه خیانتکار بین گروه سوپرقهرمان‌ها داره.

تا الان فهمیدیم که آن‌ها درگیر جنگ نهایی هستند، درحالی که یه خیانتکار بینشون هستش. آیا آن‌ها می‌تونند ایمپریکس رو شکست بدهند؟ خودتون انیمیشن زیبای نبرد سوپر قهرمان ها رو ببینید و از دیدن این انیمیشن هیجان‌انگیز لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن نبرد سوپر قهرمان‌ها، سوپرمن، لایتنینگ و ستورن گرل هستند. درصورتی‌که از انیمیشن نبرد سوپر قهرمان‌ها خوشتون اومده، انیمیشن لگو بتمن رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن نبرد سوپر قهرمان‌ها Legion of Super Heroes

این انیمیشن محصول کمپانی وارنر برادرز انیمیشن و دی‌سی اینترتینمنت در سال 2007 هستش.