آفرینک
X

جک کانگورو Kangaroo Jack : G'Day, U.S.A.! (2004)

جک کانگورو Kangaroo Jack

داستان انیمیشن جک کانگورو Kangaroo Jack: G'Day U.S.A.! بعد از قسمت اول اتفاق می‌افتد. چارلی کربن همراه با زنش جسی و بهترین دوستش لوییس بوکر برای پی ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 4.4 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی جک کانگورو

داستان انیمیشن جک کانگورو Kangaroo Jack: G'Day U.S.A.! بعد از قسمت اول اتفاق می‌افتد. چارلی کربن همراه با زنش جسی و بهترین دوستش لوییس بوکر برای پیدا کردن فرمول جدید شامپو به استرلیا سفر می‌کنند. آن‌ها به سرزمین کهن قبیله ماراگوچا می‌رسند تا بتونند رئیس آنکاموتی، کسی که به طب گیاهی وارده، رو پیدا کنند. در این لحظه توسط مردم قبیله محاصره می‌شوند و رئیس آنکاموتی ازشون در مورد علت اومدنشون می‌پرسه. آن‌ها علت اومدنشون رو می‌گن ولی رئیس قبیله می‌گه که با مشکل بزرگی روبرو شدند و از دزدیده شدن سنگ‌های باستانی توسط دو مرد اهریمنی می‌گه.

ناگهان رئیس متوجه حکاکی‌های روی دیواره می‌شه و می‌گه لوئیس و چارلی همون دونفر برگزیده هستند که باید سنگ‌ها رو برگردونند. آن‌ها در محلی وسط بیابون برای استراحت توقف می‌کنند و بعد جکی لگز رو همراه با خانواده‌اش می‌بینند. در این بین شکاچیان غیرقانونی می‌آیند و دنبال کانگروها می‌کنن و جکی لگز رو می‌گیرند. دوستانشون دنبال شکارچیان می‌روند، جاشونو پیدا می‌کنند و وارد عملیات می‌شوند تا دوستشونو نجات بدهند. جکی داخل قفس توی کامیون هستش و دوستانش هم داخل یکی از قفس‌ها پنهان می‌شن و بعدش می‌فهمن که دارن می‌برنشون به لاس‌وگاس. وقتی که می‌رسن از قفس‌ها بیرون می‌آیند درحالی‌که دارن توسط مأموران  FBI رصد می‌شوند.

اونا جکی رو از قفس بیرون می‌آورند و از فرودگاه می‌برنش بیرون و از سمت دیگه شکارچیان هم دنبالشونند. جکی از حالت بی‌هوشی در می‌آید، تو خیابون فرار می‌کنه و ترافیک شدیدی درست می‌کنه. مردم از دستش فرار می‌کنند و داخل هتلی می‌شه که مسابقه بوکس توش جریان داره و کل هتل رو بهم می‌ریزه. او وارد جایی می‌شه که با یه ببر سیاه تنهاست ولی می‌تونه فرار کنه.

حالا که چارلی، جسی و لوییس تونستن جکی رو پیدا کنند، آیا می‌تونن اونو نجات بدهند و برش گردونند؟ خودتون انیمیشن زیبای جک کانگرو را ببینید و از صحنه‌های پرهیجان و زیبای انیمیشن لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن «جک کانگورو»، لوییس، چارلی، جکی لگز، جسی، مایکی، رییس آکاموتی، ریکو و رونالد هستند. درصورتی‌که از انیمیشن «جک کانگورو» خوشتون اومده، انیمیشن اسکوبی دو رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

انیمیشن جک کانگورو Kangaroo Jack: G'Day U.S.A.!

محصول کمپانی برادران وارنر و کسل راک اینترتینمنت آمریکایی است که توسط برداران وارنر در قالب ویدئو در سال 2003 منتشر شده است.