آفرینک
X

قصه های عامیانه The Adventures of Ichabod and Mr. Toad (1949)

قصه های عامیانه The Adventures of Ichabod and Mr. Toad

انیمیشن قصه‌های عامیانه  The Adventures of Ichabod and Mr. Toadداستانی هستش که در دل یک داستان دیگه اتفاق می‌افته و شامل دو بخش می‌شه. د ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7.1 امتیاز
  • 58 دقیقه
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی قصه های عامیانه

انیمیشن قصه‌های عامیانه  The Adventures of Ichabod and Mr. Toadداستانی هستش که در دل یک داستان دیگه اتفاق می‌افته و شامل دو بخش می‌شه. داستان بخش اول یعنی باد از میان درخت بید، در انگلستان و در سال 1909 اتفاق می‌افته و شخصیت اصلیش تادئوس تاد هستش. در یک روز تابستونی مکبگر از مولی و رتی، دوستان تاد، می‌خواد که اونو متقاعد کنند تا از فکر رفتن به حومه شهر و محله کولی‌ها منصرف بشه. رتی و مولی با تاد صحبت می‌کنند ولی نمی‌تونند اونو منصرف کنند. تاد برای اولین بار یه ماشین موتوری می‌بینه و اشتیاق خاصی برای سوارشدنش پیدا می‌کنه. مولی و رتی برای منصرف کردنش مجبور می‌شن تا تو خونه زندانیش کنند.

با این‌حال تاد فرار می‌کنه و بعد از مدتی به جرم ماشین‌دزدی دستگیر می‌شه. در دوران محکومیت، او دفاع از خودش رو برعهده می‌گیره و برای اولین شاهد اسبش، سیریل، رو احضار می‌کنه. سیریل شهادت می‌ده که در واقعیت ماشینی که تاد برای سرقتش متهم شده توسط یه گروه تبهکار دزدیده شده. تاد وارد کافه‌ای شده که ماشین جلوی درش پارکه و به دزدان پیشنهاد خرید ماشینو داده. ولی چون پولی نداشته، پیشنهاد معاوضه ماشین با تاد هال رو داده. دادستان و قاضی حرف تاد رو باور نمی‌کنند برای همین تاد متصدی کافه رو احضار می‌کنه ولی متصدی که حال درستی نداشته شهادت غلط می‌ده و می‌گه که تاد قصد فروش ماشین دزدی رو داشته. در نتیجه دادگاه تاد رو برای بیست سال حبس در برج لندن محکوم می‌کنه. دوستان تاد تلاششونو برای آزاد تاد می‌کنند ولی نمی‌تونند کاری کنند.

تا الان فهمیدیم که تاد برای گناه نکرده به زندان افتاده. آیا تاد می‌تونه برای بی‌گناهیش کاری بکنه یا اینکه تا آخر عمرش تو زندان می‌مونه و تو بخش دوم انیمیشن قراره چه اتفاقی بیفته؟ خودتون انیمیشن زیبای قصه‌های عامیانه رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن قصه‌های عامیانه، ایکابد کرین، افسر پلیس، تادئوس تاد، سیریل پرودباتم، دادستان، مولی، انگوس مکبگر و رتی هستند. در صورتی که از انیمیشن قصه‌های عامیانه خوشتون اومده، انیمیشن داستان اسباب‌بازی 1 رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن قصه‌های عامیانه The Adventures of Ichabod and Mr. Toad

بینگ و والت استعدادهاشون رو در یک کارتون هیجان‌انگیز آوردند.