آفرینک
X

باباهای شانسی (2008)

باباهای شانسی

اسم اصلی انیمیشن باباهای شانسی Unstable Fables: 3 Pigs & a Baby هست. واقعن اگه میخواستن همه این اسم رو ترجمه کنن چه چیزی میشد؟اصلن خودتون فکرش رو بکنید. ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 5.4 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 3+ سال

معرفی باباهای شانسی

اسم اصلی انیمیشن باباهای شانسی Unstable Fables: 3 Pigs & a Baby هست. واقعن اگه میخواستن همه این اسم رو ترجمه کنن چه چیزی میشد؟اصلن خودتون فکرش رو بکنید. اسمش میشد یک چیزی تو مایه های حکایت های الکی: 3 خوک و یک بچه. حالا از علامت دو نقطه و اینها که بگذریم ولی آخه 3 خوک؟!اینم شد اسم؟!خوب، ولی باباهای شانسی اسم خوبی هست و همینطور کارتون خوبی. داستان درباره 3 تا خوک هست. میدونید که خوک ها هم میتونن برای هم رفقای خوبی باشن و پشت سر هم حرف نزنن. مثلن زیرآب نزنن و مرام و معرفت داشته باشن. خوکهای کارتون ما هم همینطورن. ریچارد خوکِ و میسون خوکِ و سندی خوکِ قهرمانهای داستان ما هستن. با خوبی و خوشی دارن زندگیشون رو میکنن که هدف حمله یک گروه ویژه گرگی قرار میگیرن. گرگها قبلن هم با یک نقشه احمقانه سعی کرده بودن رفقای ما رو گیر بندازن و بخورن. ولی خوب نقشه های احمقانه معمولن جواب نمیده. اینبار اونها یک نقشه اندکی عاقلانه تر میکشن. اونها یک بچه گرگ رو توی لباس و وسایل نوزاد میپیچن و میگذارنش پشت در خوکها. نقشه هم اینه که خوکها بچه گرگ رو بردارن و بزرگ کنن. اون هم کلید در ورودی رو بگذاره پشت در تا بقیه گرگها توی یک لحظه مناسب برن توی خونه و. . . تا اینجا که بنظر نقشه خوبی میاد و شاید هم جواب بده. بچه گرگ رو میگذارن پشت در و خوکها برش میدارن. اگه میخواید بدونید در ادامه چه اتفاقاتی میفته و اینکه خوکها خورده میشن یا نه پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این انیمیشن جذاب و کمدی بشینید.

جزئیات ساخت انیمیشن باباهای شانسی Unstable Fables: 3 Pigs & a Baby

کمپانی فلیم ونتورز Flame Ventures در سال 2008 این انیمیشن کامپیوتری رو ساخته. این انیمیشن برای پخش تلوزیونی ساخته شده و سینمایی نیست.