آفرینک
X

اکشن من (2005)

اکشن من

مجموعه انیمیشن اکشن من عملیات ایکس در مورد مبارزات این ابر قهرمان با دکتر ایکس و نقشه های پلید و شیطانی اونه. اکشن من در هر قسمت با کمک دوستاش سعی میکن ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 4.7 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 12+ سال

معرفی اکشن من

مجموعه انیمیشن اکشن من عملیات ایکس در مورد مبارزات این ابر قهرمان با دکتر ایکس و نقشه های پلید و شیطانی اونه. اکشن من در هر قسمت با کمک دوستاش سعی میکنه یکی از فکرها و نقشه های دکتر ایکس که کل زمین رو به خطر میندازه خنثی کنه. در این قسمت دکتر ایکس قصد داره تا با مسموم کردن یک عده قربانی بیگناه و ساختن ارتشی از اونها هر چیزی رو که در مسیرش قرار میگیره رو نابود کنه. این هم اخلاق آدمهای شریر و دیوانه هست. به چیزهای دوروبرشون قانع نیست. همه دنیا رو میخوان. آخه مثلن با همه دنیا چیکار میشه کرد مگه؟ولی خوبیش اینه که همیشه قهرمانهایی هستن که جلوی این دیوونه هار و بگیرن. به نظرتون اکشن من میتونه جلوی این نقشه رو بگیره؟اگه میخواید بدونید چه اتفاقاتی می افته پس معطل نکنید و هر چه زودتر به تماشای این کارتون اکشن و پر از مبارزه و قهرمان بنشینید.

شخصیت های کارتون اکشن من

اکشن مَن: شخصیت اصلی و قهرمان داستان. فلینت: دوست و همکار اکشن مَن. گرگ سرخ: یکی از دشمنان اکشن مَن. دکتر ایکس: دشمن اصلی و ضد قهرمان کل مجموعه. بی چهره: محافظ امنیتی دکتر ایکس. ایکس ربات: رباتی که دکتر ایکس برای محافظت از خودش اونو ساخته. سِر آرتور استرانگ: یکی از دوستان اکشن مَن. اکشن مَن که به صورت ویدیوهای دنباله دار ساخته شده پر از داستانها و صحنه های نبرد قهرمان ها علیه دشمنانشون هست. اگر که به فیلمهای اکشن و پر ماجرا علاقه دارید این مجموعه رو از دست ندید. و اینکه بعد از دیدن این قسمت میتونید قسمت دیگه ای از مجموعه اکشن مَن با عنوان "والور علیه ونوم" رو ببینید. از اون هم لذت ببرید. بر اساس شخصیت های اکشن مَن که اسم بردیم ویدیو و فیلم های مختلفی ساخته شده. همچنین از روی این شخصیت ها بازی های ویدیویی زیادی هم ساخته شده.