آفرینک
X

الیور تویست (1982)

الیور تویست

انیمیشن الیور تویست اقتباسی از رمان معروف چارلز دیکنز هست. در یک روز بارانی، زنی که بارداره و به سختی می‌تونه راه بره، وارد یه خونه کار می‌شه و فر ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • انگلستان
  • 7.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 7+ سال

معرفی الیور تویست

انیمیشن الیور تویست اقتباسی از رمان معروف چارلز دیکنز هست. در یک روز بارانی، زنی که بارداره و به سختی می‌تونه راه بره، وارد یه خونه کار می‌شه و فرزنداش رو اون‌جا به دنیا میاره. زن بعد از تولد فرزندش و به محض دیدن اون از دنیا می‌ره. مردی که صاحب اون‌جاست بدون این‌که از زن چیزی بدونه، اسم پسرش رو الیور تویست می‌ذاره. الیور روزهای سختی رو تو خانه کار سپری می‌کنه. روزهایی که با کار زیاد و غذای کم همراه هستن. تا این‌که به یه پیرمرد تابوت‌ساز فروخته می‌شه. روزگاری بوده که بچه ها رو میفروختن!اما الیور به خاطر مشکلاتی که اون‌جا براش به وجود میاد، فرار می‌کنه و به لندن می‌ره. در لندن عده‌ای جیب بر و دزد اون رو به سمت خودشون می‌کشن تا براشون دزدی کنه. ولی توسط یک مرد نیکوکار نجات داده می‌شه. این پایان داستان نیست چونکه فاگین، پیرمرد خبیث یهودی که رئیس دزدهاست دوباره اولیور رو پیدا می‌کنه و اون رو به دزدی وادار می‌کنه. اوضاع حتی بدتر هم می‌شه چون‌که مردی به اسم مانکس که خودش رو برادر ناتنی اولیور معرفی می‌کنه، قصد داره اون رو پیدا کنه و بکشه!چرا آخه؟!اگه می‎خواید بدونید چه اتفاقاتی برای اولیور و بقیه شخصیت‌های این فیلم می‌افته، این انیمیشن درام رو که محصول سال 1982 کشور استرالیا هست رو ببینید. چارلز دیکنزه. فیلم اولیور توئیست یک فیلم تلویزیونیه که مضمون اصلیش مبارزه خوبی و بدی و آدم‌هاییه که در دو سوی این فضا قرار می‌گیرن. از این داستان کلاسیک و مشهور نسخه‌های سینمایی و تلوزیونی زیادی ساخته شده که این فیلم یکی از بهترین اون‌هاست.

شخصیت‌های انیمیشن اولیور تویست

اولیور تویست: پسر یتیم و بی‌گناه داستان که حوادث خوب و بد زیادی براش اتفاق می‌افته. فاگین : پیرمرد خبیث یهودی که رئیس دزدهاست. بیل سیکس : یک دزد بیرحم که برای فاگین کار می‌کنه. آقای بامبل : جارچی محل که اخبار مختلف رو در سطح شهر فریاد می‌زنه. نانسی : عاشق بیگناه و دلسوز بیل ساکس که به اولیور هم کمک می‌کنه. مادر اولیور تویست: مادر اولیور به سختی فرزندش رو در خونه به دنیا میاره. بعد از زایمان وقتی که پسرش رو می‌بینه، اون رو می‌بوسه و از دنیا می‌ره. آقای براون‌لا: نجات‌دهنده الیور و یک مرد نیکوکاره. چارلی بیتز: یکی از پسران یتیم باند فاگین.