آفرینک
X

ارباب حلقه ها : دو برج The Lord of the Rings : The Two Towers (2002)

ارباب حلقه ها The Lord of the Rings

در این قسمت از فیلم ارباب حلقه‌ها : دو برج The Lord of the Rings : The Two Towers عزیمت یاران حلقه برای نابودی حلقه‌ها ادامه داره و حوادثی عجیب گا ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • 8.7 امتیاز
  • 4+ ساعت
  • دوبله
  • 18+ سال

معرفی ارباب حلقه ها : دو برج

در این قسمت از فیلم ارباب حلقه‌ها : دو برج The Lord of the Rings : The Two Towers عزیمت یاران حلقه برای نابودی حلقه‌ها ادامه داره و حوادثی عجیب گاه به نفع اونها و گاه به ضرر اونها یاران شجاع را با چالش‌ها و تصمیمات سختی مواجه می‌کنه.

یاران حلقه در این قسمت از هم جدا می‌افتن. گاندالف توسط یک موجود اهریمنی به سرنوشت نامعلومی دچار شده و بارومیر شوالیه شجاع هم کشته شده و در میان اونها نیست. یاران حلقه مجبور هستن بدون این دو به راه خودشون ادامه بدن.

اورک‌ها دشمنان یاران حلقه، از نیرو‌های جادوگر سیاه سایرون، توسط سارومان جادوگر اهریمنی و زیردست سایرون فرماندهی می‌شن و می‌دونن که دو هابیت حلقه را برای نابودی حمل می‌کنن و برای همین مری و پیپین را به اسارت می‌گیرن. اورک‌ها فکر می‌کنن این دوتا هابیت حمل کننده حلقه هستند و نمی‌دونن که هابیت‌های اشتباهی رو به اسارت گرفتن.

فرودو و یار باوفاش سم وایز گمجی دونفری راه خودشون رو برای نابودی حلقه و خلاص شدن از شر قدرت اهریمنی اون ادامه می‌دن و دیگر یاران حلقه یعنی لگولاس الف کماندار، دورف شجاع گیملی، و شاهزاده آراگورن برای پیدا کردن و برگردوندن مری و پیپین به سمت قلمرو روهان می‌رن. روهان قلمرو انسان‌های اسب سوار هست و پادشاه این قلمرو تئودن هست که اون هم توسط سارومان جادو شده و نسبت به نابودی قلمرو و مردمش بی‌تفاوت هست.

در این فیلم قرار نیست همش اتفاقات بد برای یاران حلقه بیفته. اگرچه دو قلعه در ایزنگارد و موردر متحد شدن و سارومان در حال آماده سازی ارتشی بزرگ برای بدست آوردن حلقه و نابودی تمدن هست اما دوستان خوب ما در فیلم هم مبارزان باهوش و شجاعی هستن.

مری و پیپین از دست اورک‌ها فرار می‌کنن و تصادفی با یک انت آشنا می‌شن. انت‌ها از دست ظلم‌های سارومان به ستوه اومدن و برای همین مری و پیپین موفق می‌شن دوست انت خودشون را برای حمله به ارتش سارومان متقاعد کنن. تنها مشکلی که هست اینه که اون انت باید دیگرهم‌نوعان خودش را هم متقاعد کنه که کار آسونی نیست و زمان زیادی می‌بره.

اتفاق خوب دیگه برگشت گاندالف به عنوان جادوگر سفید هست. گاندالف حالا قدرتمندتر از گذشته برگشته تا به دوستانش کمک کنه. در همین حال لگولاس، گیملی و آراگورن هم موفق می‌شن دست دستیار پادشاه روهان را رو کنن و خیانتش را آشکار کنن. تئودن پادشاه روهان که با جادو افسرده و بیمار شده بود سلامتی خودشو بدست می‌آره و به کمک اون سه نفر یعنی لگولاس، گیملی و آراگورن تصمیم می‌گیره به جنگ ارتش پرشمار اورک‌ها بره.

اورک‌ها در حال نابود کردن همه چیز هستن و تعدادشون روز به روز زیادتر می‌شه. جادوگر سیاه در حال بدست آوردن قدرت اهریمنی گذشته‌اش هست تا بار دیگر جهان را در تاریکی و وحشت فرو ببره. و به نظر می‌رسه فرودو و سم هم قبل از به قدرت رسیدن سایرون نمی‌تونن خودشون رو به مکان نابود کردن حلقه برسونن. البته اونها تونستن گالوم موجودی که ابتدا حلقه را پیدا کرده بود به اسارت بگیرن تا راه رو بهشون نشون بده ولی باز هم شک و تردید‌ها نسبت به سرنوشتشون زیاد هست.

حالا که هر دو طرف تمام نیرو‌هاشون را آماده کردن و فردو و سم هم دلاورانه در مقابل نیروی اهریمنی حلقه مقاومت می‌کنن قراره چه اتفاقاتی بیفته؟ خودتون فیلم زیبای ارباب حلقه‌ها دوقلعه را ببینید و از صحنه‌های پرهیجان و زیبای فیلم لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های فیلم «ارباب حلقه‌ها : دو برج»، گاندالف، فرودو، سم، آراگورن، لگولاس، گیملی، تئودن، سارومان، مری و پیپین هستند.

در صورتی که از فیلم «ارباب حلقه‌ها : دو برج» خوشتون اومده، قسمت‌های دیگه مثل ارباب حلقه‌ها : یاران رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی فیلم ارباب حلقه‌ها : دو برج The Lord of the Rings : The Two Towers

 همه قربانی خواهند شد... همه نابود خواهند شد... مگر متحدین در مقابل اهریمن