آفرینک
X

کدوی سحرآمیز The Secret of the Magic Gourd (2007)

کدوی سحرآمیز The Secret of the Magic Gourd

انیمیشن کدوی سحرآمیز The Secret of the Magic Gourd داستان ماجراهای یک پسربچه چینی به اسم بائو هستش. داستان با رؤیای بائو شروع می‌شه که توش می‌تونه ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • سنگاپور
  • 5.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی کدوی سحرآمیز

انیمیشن کدوی سحرآمیز The Secret of the Magic Gourd داستان ماجراهای یک پسربچه چینی به اسم بائو هستش. داستان با رؤیای بائو شروع می‌شه که توش می‌تونه زمین رو نجات بده ولی در واقعیت او یک پسربچه تنبل هستش. صبح  پدر و مادرش دارن به مأموریت می‌رن و می‌تونه ازشون تو لحظه آخر خداحافظی کنه. دوستان هم‌گروهیش بابت تنبلیش و اینکه حتی نمی‌تونه یه نقاشی ساده واسه کارشون بکشه، ازش عصبانی هستن. بائو از این برخورد دوستانش ناراحت می‌شه و از مدرسه برمی‌گرده به خونه.

پاو یه روز که داره ماهی‌گیری می‌کنه، یه کدوی جادویی از آب می‌گیره و بهش می‌گه که اومده تا جای بائو تلاش کنه و هر آرزویی که داره رو برآورده می‌کنه و ازش قول می‌گیره که به هیچکس در مورد وجودش نگه. برای اولین آرزو یه عالمه ماهی واسش می‌گیره و هر غذایی که می‌خواد واسش آماده می‌کنه. او حتی کاری می‌کنه که بتونه با هواپیما پرواز کنه و می‌ره تا ماهیاشو به دوستانش نشون بده. خواهرش یه لحظه کدو رو می‌بینه ولی بائو تلاش می‌کنه تا کدو رو فراری بده تا اینکه مادربزرگ می‌رسه و حرفاشو در مورد کدو باور نمی‌کنه. کدو حتی تو مدرسه هم کمکش می‌کنه و تو پروژه درسیش بهش کمک می‌کنه و این پسربچه تنبل رو تبدیل به یه قهرمان بین دوستان کنجکاوش می‌کنه. او اینقدر به بائو کمک می‌کنه که تبدیل به یه بار اضافی و مزاحم می‌شه و برای همین پسر می‌خواد که از شرش خلاص بشه. تاجایی‌که پسر باید دستورات کدو رو گوش کنه و بهشون عمل کنه و به سرعت می‌فهمه که به راحتی نمی‌تونه از دست کدو راحت بشه.

تا اینجای داستان اخلاق کدو تغییر کرده و پسر رو اذیت می‌کنه. آیا پسر می‌تونه از دست کدو نجات پیدا کنه؟ خودتون انیمیشن زیبای کدوی سحرآمیز رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن کدوی سحرآمیز، بائو، کدوی سحرآمیز، جان، ریموند، خانم لیو و ونگ بائو هستند. در صورتی که از انیمیشن کدوی سحرآمیز خوشتون اومده، انیمیشن بچه رئیس رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن کدوی سحرآمیز The Secret of the Magic Gourd

این انیمیشن محصول مشترک کمپانی‌های سنترو دیجیتال پیکچرز، چاینا فیلم گروپ و استودیو والت دیزنی در سال 2007 هستش. کارگردان این انیمیشن فرنکی چانگ و نویسنده آن تیانی ژانگ هستند.