آفرینک
X

پدینگتون 2 Paddington 2 (2017)

پدینگتون 2 Paddington 2

تو این قسمت از انیمیشن پدینگتون 2 Paddington  داستان با خانواده براون توی باغ ویندسور زندگی می‌کنه. اون تو شهر شهرت خوبی داره و مردم خیلی دوسش دار ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 8.0 امتیاز
  • 7+ سال

معرفی پدینگتون 2

تو این قسمت از انیمیشن پدینگتون 2 Paddington  داستان با خانواده براون توی باغ ویندسور زندگی می‌کنه. اون تو شهر شهرت خوبی داره و مردم خیلی دوسش دارن. اون برای اینکه بتونه یه کتاب مشهور رو از یه مغازه عتیقه فروشی تو لندن برا عمش که تولید 100 سالگیشه بخره، حسابی کار میکنه و پول در میاره. اما قبل از اینکه اون بتونه کتاب و بخره، یکی اونو میدزده. پدینگتون میره تا دزد و پیدا کنه. وقتی داره اونو تعقیب می‌کنه پلیس اونو به جای دزده دستگیر می‌کنه و دزده فرار می‌کنه. آقای گروبر و خانواده براون می‌دونن که دزدی کار پدینگتون نیست اما هیچ مدرکی برای اثبات حرفشون ندارن. پدینگتون به خاطر دزدیدن کتابی که می‌خواست برا عمش بخره  زندانی میشه. دزده بر می‌گرده خونه خودش. دزد کتاب فونیکس بوچانانه و درست روبروی خونه براون زندگی می‌کنه.

تو زندان پدینگتون با خیلیا دوست میشه. یکی از اونا یه آشپزه که پدینگتون رو به خاطر دستور خیلی خوشمزه مارمالادش استخدام میکنه. بوچانان فک میکنه می‌تونه از اون کتاب نقشه یه گنج با ارزش و که یه جایی تو لندنه پیدا کنه. خانواده براون تلاش می‌کنن تا بی‌گناهی پدینگتون رو ثابت کنن و خرس قصه ما رو از زندون بیرون بیارن. وقتی اونا دارن سعی می‌کنن که بی‌گناهیه پدینگنون رو ثابت کنن با یه پیشگو آشنا میشن که به اونا میگه کتاب دزدیده شده به یه جایی تو لندن که مربوط به نویسنده کتابه ربط داره. اونا خیلی میگردن و متوجه مشن که یکی دیگه هم دنبال او جای به خصوصه. اون کسی نیست به جز بوچانان.  

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن پدینگتون 2، خرس پدینگتون، هنری براون، مری براون، جودی براون، فونیکس بوچانان، و خانم پرنده هستن.

در صورتی که از انیمیشن  پدینگتون  Padington2 خوشتون اومده، فیلم هری پاتر و قسمت‌های مختلف اونو هم می‌تونین توی همین سایت ببینید و دنبال کنید. 

جزییات ساخت انیمیشن  پدینگتون 2  Paddington 2

این انیمیشن در سال 2017 و بر اساس انیمیشن پدینگتون ۱ ساخته شده است. قسمت دوم از انیمیشن پدینگتون نیز توسط پائول کینگ کارگردانی شده است و هیدی فیلمز (Heyday Films) و استودیو کانال (StudioCanal) در ساخت آن مشارکت داشته‌اند.