ریو 2 Rio 2 (2014)

ریو 2 Rio 2

آبی که اکنون یک خانواده 5 نفره دارد، به خواست جوول در جستجوی طوطی‌های هم نژادشان به حیات وحش آمازون سفر می‌کنند. بی‌خبر از اینکه اتفاق‌های غیرمنتظره‌ای در راه است... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 6.3 امتیاز
  • دوبله
  • 12+ سال

معرفی ریو 2

آبی و جوول را می‌شناسید؟ اگر نه، اول لازم است انیمیشن ریو 1 را تماشا کنید و با آبی و زندگیش آشنا شوید. انیمیشن ریو 2 ( Rio2 ) ، ادامه ماجرای زندگی طوطی برزیلی کمیاب و بامزه ما، «آبی» است.
در ریو 2، آبی و جوول با هم ازدواج کرده‌اند و سه جوجه قد و نیم قد دارند. از طرفی لیندا هم با تولیو ازدواج کرده و مثل او مشغول پژوهش درباره گونه‌های نادر پرندگان است. آنها مدارکی به دست آورده‌اند که طوطی‎های کمیاب آبی در جنگلهای آمازون زندگی می‌کنند. آنها در تلویزیون این خبر را به مردم می‌دهند و راهی آمازون می شوند.
از طرفی آبی با اینکه مدتهاست از لیندا خبری ندارد، هنوز به سبک زندگی شهری عادت دارد و تلویزیون هم تماشا می‌کند. او به همراه جوئل خبری که لیندا می‌دهد را می‌بیند. جوئل هیجان زده شده و به اصرار از آبی می‌خواهد که به آمازون سفر کنند شاید بتواند خانواده گم شده‌اش را پیدا کند. سفر به حیات وحش!؟ آمازون برای آبی ترسناک است. رفتن به جایی که پر از موجودات وحشی است به نظر کار خطرناکی است. اما آبی بالاخره بر ترسش غلبه می‌کند و به تشویق دوستانش با شجاعت و البته مهربانی، برای برآورده شدن خواسته خانواده‌اش راهی سفر می‌شود. دوستان آبی هم که سفر به آمازون را هیجان‌انگیز می‌دانند در این سفر با آنها همراه می‌شوند. البته آبی و همسفرانش خبر ندارند که این سفر، مسافران دیگری نیز دارد. مسافرانی که آنها هم خبر را از تلویزیون شنیده‌اند. یکی از این مسافران نایجل است که هنوز کینه آبی را به دل دارد و می‌خواهد از او انتقام بگیرد. نایجل با فکرهای خبیثانه، دارو دسته‌اش را با خود همراه می‌کند تا آبی را سر به نیست کند.
اما بشنوید از آمازون، در اعماق جنگل‎های آمازون، جایی که پای هیچ انسانی به آنجا باز نشده است، پدر جوئل با طایفه خود زندگی می‌کنند. آنها پس از اتفاق ناگواری که برایشان افتاد و بخشی از خانواده و طایفه را از دست دادند، برای حفظ جانشان به صورت پنهانی و دور از چشم انسانها به اعماق جنگل پناه برده‌اند.
به نظر آبی و دوستانش از برزیل تا آمازون را چطور سفر می‌کنند؟ آنجا چه چیزی در انتظارشان است؟ آیا جوئل خانواده خود را پیدا می‌کند؟ آیا آبی می‌تواند با زندگی وحشی آمازون کنار بیاید؟ آیا نایجل می‌تواند نقشه‎های خود را اجرا کند؟ پاسخ همه این سؤالها را با تماشای این انیمیشن پیدا خواهید کرد.

اطلاعات بیشتر درباره انیمیشن ریو 2

انیمیشن ریو 2 سه بعدی است و در سال 2014 منتشر شد. سازنده این فیلم شرکت بلو اسکای است. ریو 2 نیز مثل ریو 1، توسط کارلوس سالدانها کارگردانی شده ‌است.