مولان 1 Mulan 1 (1998)

مولان 1 Mulan 1

انیمیشن مولان راجع به دختری به همین اسم هست که تو کشور چین زندگی میکنه. داستان زندگی مولان، به سال‌های خیلی دور برمی‌گرده. اون زمان که امپراطورها ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7.5 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی مولان 1

انیمیشن مولان راجع به دختری به همین اسم هست که تو کشور چین زندگی میکنه. داستان زندگی مولان، به سال‌های خیلی دور برمی‌گرده. اون زمان که امپراطورها بر چین حکمرانی می‌کنن و دخترا حق ندارن تو جامعه و کارهای بیرون از خونه دخالتی داشته باشن. اما قهرمان داستان ما، با بقیه فرق داره. اون دوست نداره مث بقیه، لباس‌های تنگ و پیچیده رو بپوشه. آرایش کنه و منتظر باشه تا شوهر خوبی پیدا کنه تا بتونه اعتبار و آبروی خانواده رو حفظ کنه. خانواده مولان، نگران رفتار و فکرای عجیب اون هستن، اما مولان رویای این رو داره که بتونه کار مهمی انجام بده و آبروی خانواده رو حفظ کنه. تا این‌که یک روز، قاصد امپراطور به روستای اون‌ها میاد و حکم نبرد با دشمن رو برای هر خانواده میاره. پسر بزرگ هر خانواده برای گرفتن حکم نبرد به جلو میاد. نوبت به خانواده مولان می‌رسه. پدرش که پسری نداره، خودش جلو می‌ره و حکم رو می‌گیره. پدر توی جنگ قبلی آسیب دیده و به سختی می‌تونه راه بره. اما مولان نمی‌تونه اجازه بده که پدرش دوباره به جنگ بره. پس خودش نیمه شب لباس رزم پدر رو برمی‌داره و راهی جنگ می‌شه. ارواح اجداد خانوادگی مولان، برای این‌که اون بتونه موفق بشه، یه اژدهای عجیب و غریب رو به کمکش می‌فرستن. عجب اجداد باحالی داشته مولان!شما می‌تویند دوبله فارسی این انیمیشن ماجراجویانه و کمدی رو این‌جا ببینین.

شخصیت‌های انیمیشن مولان

فا مولان: دختریه که خیلی بلند پروازه. اون باور داره کارهای مهمی می‌تونه انجام بده و در نهایت هم به رویاهاش میرسه. موشو: اژدهای کوچکی که از طرف اجداد مولان برای حفاظت از اون فرستاده می‌شه. موشو شخصیت خیلی کمیکی داره و دوست خوبی برای مولانه. لی شانگ: فرمانده یک گروه از سربازها برای جنگ هست. لی شانگ پسر ژنرال بزرگ ارتشه. این انیمیشن جذاب، شخصیت‌های زیاد دیگه‌ای هم داره که با دیدن انیمیشن باهاشون آشنا می‌شین. این انیمیشن نامزد جایزه اسکار سال 1999 و گلدن گلوب سال 1999 هم بوده.