آفرینک
X

سریال گروه اتم A.T.O.M. : Alpha Teens on Machines (2005)

گروه اتم A.T.O.M.

انیمیشن گروه اتم A.T.O.M. : Alpha Teens on Machines ماجراهای ۵ نوجوان در شهر لندمارک (لندمارک سیتی) است که به نوجوانان آلفا معروف هستند. نوجوان آلفا شامل اک ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7.0 امتیاز
  • دوبله
  • 12+ سال

معرفی سریال گروه اتم

انیمیشن گروه اتم A.T.O.M. : Alpha Teens on Machines ماجراهای ۵ نوجوان در شهر لندمارک (لندمارک سیتی) است که به نوجوانان آلفا معروف هستند. نوجوان آلفا شامل اکسل، کاتالینا، کری، زک و اُلی هستند.  گروه اتم نمونه اولیه وسایل نقلیه بسیار پیشرفته و اسلحه‌های قدرتمند رو برای کارخانه صنایع لی آزمایش می‌کنن و از این نمونه‌های اولیه برای مبارزه با جنایتکاران استفاده می‌کنن.

داستان از آنجایی شروع می‌شود که جانُس لی رئیس گروه صنایع لی، تصمیم می‌گیرد یم مایقه تلوزیونی برای استخدام نوجوانان با استعداد برگزار کند. برندگان این مسابقه افراد گروه اتم رو تشکیل دادن که همون اکسل، کاتالینا، کری، زک و اُلی هستند. آقای لی تصمیم می‌گیره به این نوجوانان نمونه اولیه اسلحه‌های قوی و وسایل نقلیه پیشرفته رو بده که با گروه‌های خلافکار و مخصوصا با الکساندر پاین جنایتکار نابغه مبارزه کنن. اکسل انگیزه زیادی برای مباره با الکساندر پاین داره چون اون پدرشو کشته. برای همین بعد از اینکه اکسل متوجه می‌شه که الکساندر از زندان فرار کرده برای انتقام گرفتن به دنبالش می‌گرده.

بعد‌ها اکسل می‌تونه الکساندر پاین رو شکست بده اما متوجه می‌شه که الکساندر پدرش رو نکشته. حالا هدف اکسل و گروهش اینه که بدونن ۱۰ سال قبل چه اتفاقی افتاده و الان پدر اکسل کجاست.  از طرف دیگه نیت اصلی آقای لی از استخدام کردن گروه اتم هم مشخص می‌شه. اون می‌خواسته که از دی‌ان‌ای بچه‌های گروه استفاده کنه و افرادی دقیقا شبیه به اونها بسازه. نوجوانان آلفا بار دیگه کنار همدیگه قرار می‌گیرن تا با لی و ارتش جهش یافته‌اش مقابله کنن. ولی آیا اونا می‌تونن موفق بشن؟ چه اتفاقاتی قراره بیفته؟ اکسل می‌تونه پدرش رو پیدا کنه؟ باید این انیمیشن زیبا و مهیج رو ببینید و به پاسخ این سوالات برسید. شخصیت‌های اصلی انیمشن گروه اتم اکسل، آقای لی و الکساندر پاین هستن.

در صورتی که از انیمیشن گروه اتم A.T.O.M. : Alpha Teens on Machines خوشتون اومده، انیمیشن‌های دیگه مثل کمپانی هیولا رو هم میتونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن گروه اتم A.T.O.M. : Alpha Teens on Machines

بدی‌ها به پا می‌خیزند و تنها یک گروه می‌تواند آنها را شکست دهد.