آفرینک
X

سریال خاله ستاره

خاله ستاره

مجموعه خاله ستاره یکی از مجموعه‌های انیمیشنی خیلی معروف تو ایرانه. از فصلها و قسمت‌های مختلفی تشکیل شده و اغلب به صورت ترانه، شعر و هم‌چنین ق ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • ایران
  • 3+ سال

معرفی سریال خاله ستاره

مجموعه خاله ستاره یکی از مجموعه‌های انیمیشنی خیلی معروف تو ایرانه. از فصلها و قسمت‌های مختلفی تشکیل شده و اغلب به صورت ترانه، شعر و هم‌چنین قصه‌های جذاب برای بچه‌ها طراحی شده. این مجموعه از داستان‌های قدیمی مثل مرزبان نامه هم استفاده می‌کنه. البته سعی کرده که اونا رو به زبون ساده‌تر بیان کنه تا برای بچه‌ها قابل فهم باشه. اما قصه‌ها و بخش‌های این مجموعه محدود به داستان‌ها و شخصیت‌های قدیمی نمی‌شه. گاهی هم از شخصیت‌های جدید و جذاب (مثل کیتی) برای بیان یه موضوع یا آموزش یه مطلب استفاده می‌کنه. هر قسمت از این مجموعه جدا از بقیه قسمت‌هاس و دارای داستان‌های جداگونه‌اس. اغلب قسمت‌ها، به صورت ترانه یا شعری بیان می‌شه. این مجموعه از تنوع داستانی و شخصیتی زیادی برخورداره و به همین دلیل اصلا برای بچه‌ها خسته کننده نخواهد بود. دیدن این مجموعه آموزشی رو که همراه با انیمیشن و ترانه‌های شاد هست رو از دست ندین.

شخصیت‌های مجموعه خاله ستاره

تنها شخصیت ثابت این مجموعه، خود خاله ستاره‌اس که یه ستاره دریاییه. اون بچه‌ها رو به دیدن انیمیشن دعوت می‌کنه. نقش چندان پررنگی توی داستان‌های مجموعه نداره. بقیه شخصیت‌ها بسته به هر قسمت، تغییر می‌کنه و شخصیت‌های هر قسمت کاملا متفاوت از قسمت‌های قبلی هست. و ربطی بهم ندارن. گاهی شخصیت اصلی حسنی معروفه که کثیفه و ناخوناشو کوتاه نمی‌کنه. اما گاهی هم شخصیت اصلی یه قسمت، کیتی دختر بچه کوچولوییه که دوست داره کارای روزمره‌اش رو خودش انجام بده. همون‌طور که قبلا هم گفتیم، تو هر قسمت داستانی نقل می‌شه و انیمیشن هم براساس این داستان طراحی شده. اکثر این داستان‌ها جنبه آموزنده داره. گاهی آموزش در مورد یه کار روزمره برای بچه‌های کوچیک‌تر از ۵ ساله که هنوز نمی‌تونن لباس‌های خودشون رو بپوشن. گاهی اوقات هم این آموزش در سرزنش کثیفی یا دزدیه و برای بچه‌ها تو سن‌های بالاتر هم مناسبه. وقت رو از دست ندید و به تماشای این مجموعه انیمیشن سرگرم کننده و موزیکال بشینید.