آفرینک
X

گوش شکسته The Broken Ear (1992)

گوش شکسته The Broken Ear

داستان ماجراهای تن تن: گوش شکسته The Adventures of Titin: The Broken از جایی شروع می‌شه که تن تن دنبال یه شیء با ارزش از یه قبیله آمریکای جنوبی بود که ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • 7.4 امتیاز
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی گوش شکسته

داستان ماجراهای تن تن: گوش شکسته The Adventures of Titin: The Broken از جایی شروع می‌شه که تن تن دنبال یه شیء با ارزش از یه قبیله آمریکای جنوبی بود که از توی موزه بروکسل دزدیده شده بود و تن تن باید اونو همون روز به جای اصلیش بر می‌گردوند. اون شیء با ارزش رو آرومبایا درست کرده بود. اون متوجه شد که شیء با ارزش تقلبیه و برا مطمئن شدن از این موضوع با یه مجسمه ساز به اسم پرفسور بالتازار تماس گرفت. اما متوجه شد که پرفسور بالتازار به دست یکی کشته شده. دو نفر اسپانیایی به اسمای آلنسو پرز و رومان بادا طوطی پرفسور بالتازار و که شاهد قتل صاحبش بوده گرفته بودن.

 اونا سعی کردن تن تن و تو همون روزای اولی که می‌خواست در مورد قتل بالتازار تحقیق کنه بکشن. اونا از حرفای طوطی بالتازار متوجه شدن که یکی به اسم رودریگو تورتیلا بالتازار رو به قتل رسونده. اونا رودرویگو تورتیلا رو تا یه کشتی که می‌خواست بره به آمریکای جنوبی تعقیب کردن. آلنسو پرز و رومان بادا توتیلا رو کشتن ولی متوجه شدن که اون شیء با ارزش پیش ترتیلا نبوده. تن تن ترتیب دستگیر کردن اونا رو تو اسکله لوس دوپیکس مرکز سن تئودورز داد.  تو شهر تن تن به عنوان یه تروریست معرفی شده بود و اون و به همین جرم دستگیر کردن و محکوم به مرگ شد. همون موقع تو شهر انقلاب شد و تن تن از زندان اومد بیرون. رهبر جدید ژنرال آلکازار از تن تن بازجویی کرد و به اون گفت که باید شیء گم شده رو پیدا کنه.  تن تن با نظر ژنرال آلکازار برا جنگ با کشور همسایشون نووو ریکو مخالفت کرد و دوباره به عنوان یه تروریست زندانی شد.

اصلی‌ترین شخصیت‌های فیلم ماجراهای تن تن: گوش شکسته: تن تن، آرومبایا، جاکوب بالتازار، رامون بادا، آلونسو پرز، پابلو، ژنرال آلکازار، ریگیول هستند. در صورتی که از فیلم ماجراهای تن تن: گوش شکسته خوشتون اومده، فیلم‌های دیگه مثل ماجراهای تن تن: راز اسب شاخ‌دار رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت فیلم ماجراهای تن تن: گوش شکسته: The Adventures of Titin: The Broken Ear

این فیلم در 5 دسامبر سال 1935 به زبان فرانسوی توسط شرکت لی پتت اینتمیه تولید شد.