آفرینک
X

دزدان دریایی کارائیب : پایان جهان Pirates of the Caribbean : At World's End (2007)

دزدان دریایی کارائیب Pirates of the Caribbean

فیلم دزدان دریایی کارائیب : پایان جهان  Pirates of the Caribbean : At World's End سومین فیلم از مجموعه فیلم‌های دزدان دریایی کارئیب است و در ا ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7.1 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 18+ سال

معرفی دزدان دریایی کارائیب : پایان جهان

فیلم دزدان دریایی کارائیب : پایان جهان  Pirates of the Caribbean : At World's End سومین فیلم از مجموعه فیلم‌های دزدان دریایی کارئیب است و در ادامه داستان قسمت دوم است. کاتلر بکت برای کنترل تمامی اقیانوس‌ها هر فردی که با دزدان دریایی ارتباط داره رو اعدام می‌کنه و این کار رو توسط دیوی جونز که کشتی دزدای دریایی رو غرق می‌کنه، انجام می‌ده. کاپیتان باربوسا و الیزابت سوان و ویل ترنر به همراه سایر دزدان برای نجات جک گنجشکه به سنگاپور رفتن تا از کاپیتان سئوفنگ کشتی به همراه خدمه بگیرن تا بتونن تا پایان دنیا سفر کنند.

همچنین نقشه‌ای که کاپیتان سئوفنگ دارد در یافتن جک به آن‌ها کمک می‌کنه. درحالی‌که آن‌ها دارن گفتگو می‌کنن افراد بکت به آن‌ جا حمله می‌کنند و عده زیادی را می‌کشند. سئوفنگ بهشون کمک می‌کنه تا فرار کنند. ویل به طور مخفیانه به سئوفنگ قول می‌ده که در ازای پیدا کردن جک، مروارید سیاه رو بهش بده. سئوفنگ هم قبول می‌کنه تا با الیزابت، ویل، باربوسا و تیا دلما با استفاده از نقشه‌ای که داره، تا انتهای دنیا سفر ‌کنه. اون‌ها مسافت و مشکلات زیادی تو مسیرشون دارن که باید بهشون غلبه کنند.

تا الان فهمیدیم که یه گروهی از دزدان دریایی دارن تا انتهای دنیا برای نجات جک می‌روند. آیا می‌تونن جک رو پیدا کنن و نجاتش بدن؟ خودتون فیلم زیبای فیلم دزدان دریایی کارائیب : پایان جهان رو ببینید و از دیدن این فیلم زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های فیلم دزدان دریایی کارائیب : پایان جهان، جک گنجشکه، ویل ترنر، الیزابت سوان، باربوسا، دیوی جونز، سئوفنگ و تیا دلما هستند.

در صورتی که از فیلم دزدان دریایی کارائیب : پایان جهان خوشتون اومده، فیلم دزدان دریایی کارائیب: صندوقچه مرد مرده رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت فیلم دزدان دریایی کارائیب : پایان جهان Pirates of the Caribbean : At World's End

گور وربینسکی کارگردانی و جری بروکهایمر تهیه‌کنندگی فیلم را بر عهده داشتند. این فیلم توسط والت دیزنی در ایالات متحده در سال 2007 منتشر شد. فیلم برای بازیگری منحصربه‌فرد بازیگران، موزیک زیبا، صحنه‌های اکشن و جلوه‌های ویژه مورد تقدیر قرار گرفت. فیلم برای بهترین آرایش و بهترین جلوه‌های ویژه نامزد دریافت بهترین جایزه آکادمی شد. در همان سال حدود 960 میلیون دلار در سراسر جهان به فروش رفت.