آفرینک
X

به رنگ نارنجی (2004)

به رنگ نارنجی

فیلم سینمایی به رنگ نارنجی درباره پسربچه 11 ساله‌ای به اسم رمکو هست. رمکو به فوتبال علاقه داره و بزرگ‌ترین آرزوش اینه که بتونه تو تیم ملی زیر 12 س ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • هلند
  • 6.6 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 7+ سال

معرفی به رنگ نارنجی

فیلم سینمایی به رنگ نارنجی درباره پسربچه 11 ساله‌ای به اسم رمکو هست. رمکو به فوتبال علاقه داره و بزرگ‌ترین آرزوش اینه که بتونه تو تیم ملی زیر 12 سال هلند بازی کنه. اون پشتکار زیادی داره و برای رسیدن به هدف‌اش خیلی تمرین می‌کنه و یکی از بهترین بازیکن‌های تیمه. مربی و مشاور رمکو، پدرش اریکه. اریک هم به فوتبال خیلی علاقه داشته و بازی کردن تو تیم ملی، یکی از آرزوهاش بوده اما به خاطر مشکل زانوهاش، نتونسته فوتبال رو ادامه بده. حالا اون پشتیبان و کمک‌رسان پسرشه. با وجود دوستای خوب و توانایی‌هایی که رمکو داره، بنظر می‌رسه همه چیز به بهترین شکل داره پیش می‌ره که فاجعه‌ای اتفاق میفته. اریک فوت می‌کنه و همه خانواده در شوک بزرگی فرو می‌رن. مادر رمکو که حسابداره نمی‌تونه کمک چندانی به پسرش برای فوتبالیست شدن بکنه. رمکو داره قولی که به پدرش برای موفقیت داده بود رو فراموش می‌کنه که. . . اگه می‌خواید بدونید رمکو چطوری با این قضیه کنار می‌آد و آیا می‌تونه به آرزوش و تیم ملی برسه یا نه، وقت رو از دست ندید و به تماشای این فیلم جذاب و زیبا که محصول سال 2004 هلند هست مشغول بشین. این فیلم ورزشی و درام رو می‌تونین با خانواده‌تون نگاه کنین و از موزیک‌های زیبای فیلم هم لذت ببرید. تو این فیلم راجع به راه‌های غلبه بر مشکلات بزرگ و گذشتن از موانع برای رسیدن به آرزوها صحبت می‌شه. اگه شما هم آرزوهای بزرگی توی سرتون دارید، دیدن این فیلم باید براتون جذاب باشه. این فیلم زیبا و جذاب در جشنواره‌های بین المللی مختلف جوایز زیادی برده. از جمله جشنواره هامبورگ، اصفهان، کریستنسن، لس آنجلس، پوزنان و ریموسکی هست.

شخصیت‌های فیلم به رنگ نارنجی

رمکو: پسربچه 11 ساله‌ای که استعدادی خارق‌العاده در زمینه فوتبال داره و آرزوش اینه که بتونه تو تیم ملی نونهالان بازی کنه. اریک: پدر و مربی رمکو که در میانه داستان فوت می‌کنه. سیلویا: مادر رمکوست. سیلویا حسابداره و به آواز خوندن علاقمنده.