آفرینک
X

جواهرات کاستافیوره The Castafiore Emerald (1992)

جواهرات کاستافیوره The Castafiore Emerald

انیمیشن جواهرات کاستافیوره The Castafiore Emerald داستان تن تن و کاپیتان هادوک هست که شروع اون از قدم زدن اونا تو یه منطقه به اسم مارلین‌ شایر و ر ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7.2 امتیاز
  • 43 دقیقه
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی جواهرات کاستافیوره

انیمیشن جواهرات کاستافیوره The Castafiore Emerald داستان تن تن و کاپیتان هادوک هست که شروع اون از قدم زدن اونا تو یه منطقه به اسم مارلین‌ شایر و روبرو شدن اونا با یک گروه از مردم رومانیایی که تو یه مکان پر از آشغال ساکن شدنه. اونا با یه دختر گم‌شده به اسم میارکا و خونوادش که اونجا هستن متهد می‌شن. مردم رومانیایی به اونا می‌گن که اجازه ندارن هیچ جایی ساکن بشن و خونه بسازن. هادوک از اونا می‌خواد تا بیان و تو زمیناش به اسم مارلین اسپایک هال ساکن بشن.

هادوک دنبال پسر سنگ‌تراش شهر می‌گرده تا بیاد و پله‌های مارلین اسپایک رو تعمیر کنه. ولی اونو پیدا نمی‌کنه. بیانکا کاستافیوره به مارلین اسپایک هال میاد و هادوک اصلا از اون خوشش نمیاد. هادوک می‌خواد قبل از اینکه بیانکا کاستافیوره به مارلین اسپایک هال برسه اونجا رو ترک کنه. اما وقتی پاشو میزاره رو پله شکسته، مچ پاش آسیب می‌بینه. دکتر پای اونو گچ می‌گیره و بهش می‌گه که باید تو رختخواب استراحت کنه. بیانکا کاستافیوره به مارلین اسپایک هال می‌رسه و به دیدن هادوک می‌ره.

اونا با پروفسور کالکلوس صحبت می‌کنن. این کار باعث میشه که خبرنگارا به مارلین اسپایک هال بیان و از اونا عکس و خبر بگیرن. همین کار باعث شلوغی و دزدیده شدن جواهرات کاستافیوره میشه. تن تن به ژینو که یه عکاسه مشکوک میشه. وقتی برق رفته بود اون به طور مرموزی غیب شده بود. روز بعد از گم شدن جواهرات، کاستافیوره روزنامه‌ای رو به هادوک و تن تن نشون می‌ده که تو اون نوشته بود کاستافیوره بدون اجازه به مارلین اسپایک هال رفته. بعدا اونا متوجه شدن که گزارش‌گر اون روزنامه ژینو بوده.

چند روز بعد، با ارزش‌ترین جواهر کاستافیوره که ماهاراجه گوپال به اون داده بود گم میشه. بعد از تحقیق در این مورد کارگاه‌ تامپسون و تامسون به رومانی مشکوک می‌شن. شک اونا با پیدا کردن یه قیچی طلایی تو وسایل رومانی که مال ایرما بود خیلی بیشتر میشه.      

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن جواهرات کاستافیوره: تن تن، کاپیتان هادوک، بیانکا کاستافیوره، پروفسور کالکلوس، تامسون و تامپسون هستند.

در صورتی که از انیمیشن جواهرات کاستافیوره خوشتون اومده، فیلم‌های دیگه مثل تن تن در تبت رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن جواهرات کاستافیوره The Castafiore Emerald

این انیمیشن در 4 جولای سال 1963 به زبان فرانسوی توسط شرکت کستر من تولید شد