آفرینک
X

آلوشا Alosha (2004)

آلوشا Alosha

انیمیشن آلوشا مربوط به روزگاران خیلی قدیمه و تو روسیه اتفاق می‌افته. توی یکی از شهرهای روسیه به اسم روستوف، آلوشا با پدر و مادرش زندگی می‌کنه. آلو ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • روسیه
  • 7.1 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 3+ سال

معرفی آلوشا

انیمیشن آلوشا مربوط به روزگاران خیلی قدیمه و تو روسیه اتفاق می‌افته. توی یکی از شهرهای روسیه به اسم روستوف، آلوشا با پدر و مادرش زندگی می‌کنه. آلوشا، پسر باهوشی نیست اما زور خیلی زیادی داره. آروزی این پسر، اینه که روزی تبدیل به یه قهرمان بزرگ و واقعی بشه. توگارین‌ها که مال یک سرزمین دیگه هستن میخوان به شهر حمله کنن و طلاهای مردم رو غارت کنن. این‌جاست که آلوشا وارد عمل می‌شه. اون به مردم شهر میگه تمام طلاها رو داخل یه غار بگذارن و بعد ارتش توگارین رو به سمت اون غار هدایت کنن. بعد از این‌که اون‌ها وارد غار شدن، دهانه غار رو ببندن. مردم شهر هم از این پیشنهاد استقبال می‌کنن و تمام طلاها رو وسط شهر جمع می‌کنن و بعد با کمک هم‌دیگه همه رو داخل غار میگذارن. وقتی که ارتش توگارین‌ها وارد غار می‌شن، آلوشا دهانه غار رو با سنگ بزرگی می‌بنده. اما از بخت بد اون، سنگ قل می‌خوره و به جای این‌که جلوی ارتش توگارین‌ها رو بگیره، خونه‌های مردم شهر رو خراب می‌کنه. مردم شهر خیلی از دست آلوشا شاکی می‌شن اما آلوشا خودش بیش‌تر از همه ناراحته. اون تصمیم می‌گیره به سفری دور و دراز بره و تا زمانی‌که اون طلاها رو پیدا نکرده، به شهر برنگرده. توی این سفر، تیگور، قیم آلوشا، ربابا و مادربزرگ‌اش هم، آلوشا رو همراهی می‌کنن. فک میکنن این سفر بی خطر بگذره؟یعنی آلوشا میتونه طلاهای از دست رفته رو برگردونه؟اگه میخواید جواب این سوالها رو بدونید وقت رو از دست ندین و به تماشای این انیمیشن کمدی بشینید.

شخصیت‌های انیمیشن آلوشا

آلوشا: پسر قدرتمند و تنومندیه که برای پیدا کردن طلاهای مردم شهرش، به سفری دور و دراز می‌ره. تیگور: تیگور پیرمردیه که از دوران کودکی آلوشا، با خونواده اون بوده و ازش مراقبت می‌کرده. ربابا: دختر بانمک قصه که برای کمک به آلوشا توی سفرش، اون رو همراهی می‌کنه.