سریال باگزبانی Bugs Bunny (1938)

باگزبانی  Bugs Bunny

مجموعه کارتون باگزبانی Bugs Bunny راجع به یکی از مشهورترین خرگوش های دنیاست. خرگوشی که تونسته جایزه اسکار رو هم ببره. حالا شما فکر کن که کلی بازیگر بزرگ و خف... ادامه متن

  • آمریکا
  • 8.6 امتیاز

قسمت های باگزبانی

معرفی سریال باگزبانی

مجموعه کارتون باگزبانی Bugs Bunny راجع به یکی از مشهورترین خرگوش های دنیاست. خرگوشی که تونسته جایزه اسکار رو هم ببره. حالا شما فکر کن که کلی بازیگر بزرگ و خفن بودن که نتونستن جایزه اسکار رو ببرن ولی خرگوش هویج به دست ما تونسته. باگز بانی جزو شخصیت هایی بود که کمپانی برادران وارنر Warner Bros اونها رو توی دوران طلایی انیمیشن آمریکا golden age of American animation خلق کرد. بانی خرگوشه هم مثل گوفی یک شخصیت انسان نما هست. یعنی روی پاهاش را میره و جر و بحث میکنه و یک تکیه کلام همیشگی هم داره که میگه: اوه، چه خبرا دکی؟ اون چند تایی هم دوست صمیمی داره که همیشه همراهش هستن. دافی داک Daffy Duck و پورکی خوکه Porky Pig بیشتر وقتها همراهش هستن. خرگوش ما بشدت باهوش و توانا هست، یعنی تقریبن از هر دشمن و ضدقهرمانی که داره باهوشتره و همیشه اونها رو شکست میده. معمولن چندتایی شکارچی و گرگ و روباه و شغال دنبالش هستن تا بلکه به دستش بیارن ولی خرگوش ما که نازه، گوشاش خیلی درازه، خیلی هم باهوش هست و هیچوقت گیر اونها نمیفته. توی خیلی از قسمتها باگز وارد صحنه میشه و راجع به یک موضوع سخنرانی میکنه. مثلن درباره گربه ها یا سگ ها یا پرنده ها. البته فکر نکنید این سخنرانی ها خسته کننده و بیمزه هست، نه. مثلن تصور کنید شما بخواید راجع به چیپس یا شکلات یک سخنرانی بکنید، عجب چیز درخشانی بشه. کارهای باگزبانی هم همینطور هست. شروع هر اپیزود معمولن اینجوری هست که باگز بانی از توی یک دایره میپره بیرون و یک چشمک میزنه و یک گاز هم به هویجش میزنه. بعد ما وارد دنیای پر شور و نشاط اون و بقیه رفقاش در مجموعه لونی تونز Looney Tunes میشیم. اگه میخواید بیشتر با خرگوش قهرمان و شکارچی های خنگ و کلی اتفاق دیوانه وار آشنا بشید پس وقت رو از دست ندید و هعمین الان به تماشای این کارتون کمدی و ماجراجویانه بشینید. زبان اصلی این مجموعه انگلیسی هست و شما در آفرینک میتونید اون رو با دوبله فارسی ببینید.

جزئیات ساخت مجموعه کارتون باگزبانی Bugs Bunny

باگز بانی جزو مجموعه شخصیت های مجموعه لونی تونز Looney Tunes هست. شعار تبلیغاتی قسمت های سینمایی اون هم همون تکیه کلام بانی خرگوشه هست: چه خبر دکی؟ قسمت های مختلف و خیلی زیادی با محوریت این شخصیت ساخته شده که شما توی آفرینک میتونید منتخب اونها رو ببینید.