سریال افسانه کین شین

افسانه کین شین

انیمیشن افسانه کین شین درباره یک قهرمان ژاپنی هست که همسر و فرزندش رو تنها میگذاره تا به انقلابی که در چین در حال رخ دادن هست کمک کنه. آدمها اینجوری هست که ق... ادامه متن

  • ژاپن
  • 12+ سال

قسمت های افسانه کین شین

معرفی سریال افسانه کین شین

انیمیشن افسانه کین شین درباره یک قهرمان ژاپنی هست که همسر و فرزندش رو تنها میگذاره تا به انقلابی که در چین در حال رخ دادن هست کمک کنه. آدمها اینجوری هست که قهرمان میشن. وقتی که از خودگذشتگی میکنن و برای کمک به دیگرون زندگی خودشون رو فدا میکنن. کین شین ولی توی ماموریت خودش سالها درگیر میشه. خانه و خانواده اش سالهای زیادی خبری از اون ندارن. چه چیزی غم انگیز تر از این که یک پسربچه سالهای کودکی اش رو بدون دیدن پدرش بگذرونه؟ولی هر جنگی بالاخره یک روز تموم میشه. با این که که سالها گذشته، کین شین یکسره به فکر خانواده اش هست. تلاش میکنه به خونه اش برگرده و همسرش رو از غم و اندوه نجات بده. داستان اصلی درباره حوادثی هست که این سالها کین شین با دوستان و دشمنانش داشته. اگه دوست دارید بدونید چه حوادثی در طول این سالها برای کین شین اتفاق افتاده میتونید اینجا این انیمیشن اکشن و درام که محصول سال 2001 هست رو با زیرنویس فارسی ببینید. این انیمیشن در گروه انیمه و مانگا جا میگیره که مخصوص کشور ژاپن هست.

شخصیت های انیمیشن افسانه کین شین

بیشتر شخصیت های این انیمیشن در مرور خاطرات کین شین هست که ظاهر میشن، ولی آدمهای اصلی اینا هستن:
  • کین شین: یک جنگجوی حرفه ای هست که قصد داشت بعد از ازدواج دیگه نجنگه اما. . .
  • کارو کامیا: همسر کین شین که اون هم مثل شوهرش یک جنگجو بوده.
  • یوکیشیرو اینشی: یک شمشیرزن بسیار ماهر که به دنبال انتقام مرگ خواهرش هست.
  • کنجی: پسر کین شین که بخاطر بی توجهی پدرش از دستش بشدت ناراحته.
  • ساگارا سانسوکه: جنگجویی هست که در ازای پول به خدمت آدمهای مختلف در میاد.

افسانه کین شین، انیمیشن اکشن تلوزیونی

افسانه کین شین یک انیمیشن اکشن هست که شرح ماجراهای قهرمان اصلیش، کین شن و دوستها و دشمنهای اونه. پر از صحنه های جذاب و جالب نبرد با شمشیر و قهرمان ها و عشق و تنفرهاشون که قراره حسابی هیجان زده تون کنه.