کریستوفر رابین Christopher Robin (2018 )

فیلم کریستوفر رابین Christopher Robin داستان ماجراهای کریستوفر هست که با بالا رفتن سنش، قدرت تخیلش رو از دست می‌دهد. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که... ادامه متن

  • آمریکا
  • 8+ سال

نمایش فیلم

معرفی کریستوفر رابین

فیلم کریستوفر رابین Christopher Robin داستان ماجراهای کریستوفر هست که با بالا رفتن سنش، قدرت تخیلش رو از دست می‌دهد. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که کریستوفر رابین باید به مدرسه شبانه روزی برود و به همین دلیل دوستان عروسکی او برایش مهمانی خداحافظی می‌گیرند. کریستوفر رابین و پو خرسه بعد از مهمونی به پیاده‌روی می‌روند و با هم صحبت می‌کنند. کریستوفر که می‌بینه پو خرسه خیلی از رفتنش ناراحته، او رو دلداری می‌دهد و به او قول می‌دهد که هرگز او و دوستانش را فراموش نکنه.

کریستوفر منزل رو ترک می‌کنه و همراه با پدر و مادرش به مدرسه می‌رود. او حتی در طول مدرسه هم به فکر دوستانش هست ولی با گذشت زمان و بالا رفتن سنش، کم کم آن‌ها رو از یاد می‌بره. او بزرگ می‌شه و به طور اتفاقی با اولین آشنا می‌شه. بعد از مدتی کریستوفر با اولین ازدواج می‌کنه. آن‌ها بچه‌دار می‌شوند و اسم فرزندشون رو مدلین می‌گذارند. کریستوفر برای شرکت در جنگ جهانی دوم به ارتش انگلیس ملحق می‌شه و اولین رو با بچه تنها می‌گذاره. اولین تحصیلاتش رو ادامه می‌دهد و مهندس نقشه‌کش می‌شود. اولین و مدلین چندین سال به تنهایی و بدون حضور کریستوفر زندگی می‌کنند. بعد از جنگ کریستوفر بر می‌گردد و به عنوان کارشناس کنترل کیفیت در کارخانه چمدان سازی وینسلو مشغول به کار می‌شود. او همیشه مشغول به کار هست و فرصت بودن با خانواده رو نداره و به همین دلیل تصمیم می‌گیره تا مدلین رو به مدرسه شبانه روزی بفرسته.

چند وقتیه که کارخانه در وضعیت بدی قرار گرفته و به همین دلیل گیلز وینسلو، رئیس کارخونه، به کریستوفر می‌گه که با تعدیل نیرو، هزینه‌های کارخونه رو تا بیست درصد کاهش بدهد و او فقط تا دوشنبه فرصت ارائه گزارش دارد. این موضوع با جشن خداحافظی دخترش که قراره در آخر هفته و در کلبه تابستونی برگزار بشه، همزمان می‌شه و کریستوفر جشن رو فراموش می‌کنه.

تا الان فهمیدیم که کریستوفر به دلیل مشغله کاری جشن خداحافظی دخترش رو از دست داده. به نظرتون چه اتفاقاتی برای او می‌افته؟ خودتون فیلم زیبای کریستوفر رابین رو ببینید و از دیدن این فیلم زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی فیلم کریستوفر رابین، پو خرسه، مدلین، اولین و کریستوفر هستند.

در صورتی که از فیلم کریستوفر رابین خوشتون اومده، فیلم خداحافظ کریستوفر رابین رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی فیلم کریستوفر رابین Christopher Robin

دیر یا زود، خاطرات گذشته به سراغ تو می‌آیند.