جنگجویان آسمان The Sky Crawlers (2008)

جنگجویان آسمان The Sky Crawlers

انیمیشن جنگجویان آسمان The Sky Crawlers داستان گروهی از خلبانان جوان رو روایت می‌کنه. ماجرا از روزی شروع می‌شه که کانامی یوئیچی، یه خلبان جوون، به ... ادامه متن

  • تماشای فیلم
  • ژاپن
  • 6.8 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 18+ سال
  • HD

معرفی جنگجویان آسمان

انیمیشن جنگجویان آسمان The Sky Crawlers داستان گروهی از خلبانان جوان رو روایت می‌کنه. ماجرا از روزی شروع می‌شه که کانامی یوئیچی، یه خلبان جوون، به مقر جدید منتقل می‌شه. او با هواپیماش به مقر جدید می‌ره و با یه مکانیک زن به اسم ساساکورا ملاقات می‌کنه. ساساکورا هواپیمایی که کانامی باید باهاش پرواز کنه رو بهش نشون می‌ده. کانامی ازش در مورد خلبان قبلی هواپیما می‌پرسه ولی ساساکارا بهش می‌گه که اینطور سؤال‌ها رو باید از فرمانده بپرسه. کانامی به سمت دفتر افسر فرمانده می‌ره تا خودش معرفی کنه. او بعد از صحبت با فرمانده می‌فهمه که باید با یه پسر دیگه به اسم توکینو تو اتاق 204 زندگی کنه و فرداش قراره که با هم برای رفتن به یه مأموریت، پرواز کنند.

کانامی به اتاقش می‌ره و وسایلش می‌گذاره و با بقیه خلبان‌هایی که توی مقر هستند، آشنا می‌شه. روز بعد او با توکینو برای انجام مأموریت در اطراف مقر فرماندهی پرواز می‌کنند تا وضعیت اطراف رو چک کنند و به مقر اطلاع بدهند. توکینو برای اینکه کانامی رو امتحان کنه که چقدر تو پرواز مهارت داره، اونو به داخل مه و جایی که دیوار سد هستش می‌بره. کانامی هم چون تو پرواز مهارت زیادی داره، به راحتی می‌تونه هواپیما رو کنترل کنه. آن‌ها همه جا رو گشت می‌زنند ولی چیز مشکوکی نمی‌بینند و تصمیم می‌گیرند که برگردند به خونه ولی در مسیر برگشت سه تا هواپیمای مشکوک می‌بینند و می‌روند دنبالشون، شروع به شلیک می‌کنند و تعقیب و گریز ادامه پیدا می‌کنه و کانامی می‌تونه دو تا از هواپیماهای دشمن رو بزنه. در نهایت آن‌ها خوشحال از موفقیتی که به دست آوردن به خونه بر می‌گردن. به محض رسیدنشون، کانامی می‌ره پیش فرمانده تا از سرنوشت خلبان قبلی بپرسه ولی جواب درستی نمی‌گیره.

تا الان فهمیدیم که کانامی می‌خواد بدونه که خلبان قبلی هواپیماش کی بوده. آیا او می‌تونه بفهمه که چه بلایی سر خلبان قبلی اومده؟ خودتون انیمیشن زیبای جنگجویان آسمان رو ببینید و از دیدن این انیمیشن هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن جنگجویان آسمان، کانامی، توکینو و میتسویا هستند.

در صورتی که از انیمیشن جنگجویان آسمان خوشتون اومده، انیمیشن مدفن کرم‌های شب تاب رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن جنگجویان آسمان The Sky Crawlers

هر روزی که میاد، می‌تونه آخرین روز تو باشه. طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود نداره.