آرسن لوپن : به یاد شعله های آتش Lupin III : Lupin III: Memories of Flame (1998)

آرسن لوپن Lupin III

انیمیشن آرسن لوپن: به یاد شعله‌های آتش Lupin III: Memories of Flame داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های آرسن لوپن هستش که خودشو تو مهلکه‌ای می&zw...; ادامه متن

  • ژاپن
  • 7.2 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 12+ سال
  • HD

معرفی آرسن لوپن : به یاد شعله های آتش

انیمیشن آرسن لوپن: به یاد شعله‌های آتش Lupin III: Memories of Flame داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های آرسن لوپن هستش که خودشو تو مهلکه‌ای می‌اندازه و باید بین گنج افسانه‌ای و نجات توکیو یکیو انتخاب کنه. لوپن چشم طمع به مجموعه صفحات عکسی داره که کلیدی برای رسیدن به گنج‌های باقی مونده از دور باستانی ادو هستند. مالک قانونی این صفحات مایکل سوزوکی، یک مولتی‌میلیونر که می‌خواد پارک آبی توکیو رو افتتاح کنه، هستش.

بدبختانه دو نفر از اعضای گروه لوپن وضعیت خوبی ندارند: دایسوک جیگن تیرانداز، دندون‌درد شدیدی داره و شمشیر گران‌قیمت جئومون ایشیکاوای شمشیرزن هم دزدیده شده و در کلکسیون سوزوکی قرار گرفته. در این بین بازرس زنیگاتا باید با بی‌میلی با ماریا سروکار داشته باشه، یه روزنامه‌نگار که می‌خواد در مورد لوپن گزارش تهیه کنه ولی بیشتر تمایل داره که گزارشش رو حول سوزوکی بنویسه. درهرحال ماریا اطلاعات مخوفی از راز سیاهی داره که سوزوکی حاضره هر کاری بکنه تا اونو مخفی نگه داره. با نزدیک شدن تاریخ افتتاح پارک آبی گروه لوپن و زنیگاتا می‌فهمن که راز عجیبی بین سوزوکی و ماریا از گذشته وجود داره.  

تا الان فهمیدیم که سوزوکی گذشته تاریکی داره که یه جورایی با روزنامه‌نگار ارتباط پیدا می‌کنه. به نظرتون این راز چیه؟ برخورد بین سوزوکی و لوپن چطور خواهد بود؟ خودتون انیمیشن زیبای آرسن لوپن: به یاد شعله‌های آتش رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن آرسن لوپن: به یاد شعله‌های آتش، لوپن، زنیگاتا، ماریا، سوزوکی، جیگن، ماین و جئومن هستند.

در صورتی که از انیمیشن آرسن لوپن: به یاد شعله‌های آتش خوشتون اومده، قسمت دیگر انیمیشن آرسن لوپن به نام آرسن لوپن: به خاطر یک دلار بیشتر رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن آرسن لوپن: به یاد شعله‌های آتش Lupin III: Memories of Flame

این انیمیشن ژاپنی دهمین قسمت از مجموعه تلویزیونی لوپن است که توسط کمپانی VAP تولید و از شبکه NTV در سال 1998 پخش شد. توشیا شینوهارا کارگردانی و مانکی پانچ نویسندگی این قسمت از انیمیشن را برعهده داشته‌اند.