آرسن لوپن : راز کاغذهای همینگوی Lupin III : The Hemingway Papers (1990)

آرسن لوپن Lupin III

انیمیشن آرسن لوپن: راز کاغذهای همینگوی Lupin III: The Hemingway Papers یکی دیگه از ماجراجویی‌های آرسن لوپن، دزد مشهور، هستش. داستان خیلی بعد از آخرین کا... ادامه متن

  • تماشای فیلم
  • ژاپن
  • 7.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 12+ سال
  • HD

معرفی آرسن لوپن : راز کاغذهای همینگوی

انیمیشن آرسن لوپن: راز کاغذهای همینگوی Lupin III: The Hemingway Papers یکی دیگه از ماجراجویی‌های آرسن لوپن، دزد مشهور، هستش. داستان خیلی بعد از آخرین کار گروه لوپن اتفاق می‌افته که اعضای گروه از هم جدا شدند و در حال انجام کارهای مستقلی در جاهای مختلف هستند. در دریای مدیترانه و در جزیره کولکاکا، جنگی بین دو گروه راه افتاده. رهبر یکی از دو طرف کارلوس و رهبر طرف دیگه کنسانو هستش. یه زمانی این دو رهبر در تجارت شکار گنجینه با هم همکار بودند ولی وقتی که پای یافتن کاغذهای همینگوی به میون می‌آید این دو نفر راهشونو جدا می‌کنند.

در حقیقت کاغذهای همینگوی محل پنهان شدن گنجینه بزرگی رو نشون می‌دهد که توسط ارنست همینگوی زمانی‌که تو پاریس زندگی می‌کرده و قبل از خودکشی مشکوکش، نوشته شده. زمانی‌که لوپن از این قضیه خبردار می‌شه تصمیم می‌گیره تا خودش به جزیره کولکاکا بره. اونجاست که می‌فهمه جیگن و جئومون در دو سمت جنگ روبروی هم قرار گرفتن. از سمت دیگه فوجیکو منشی آقای مارکز شده، بازرگان ثروتمندی که کلید رسیدن به کاغذهای همینگوی رو داره و ارتشی رو برای پیدا کردن گنجینه جمع کرده.

تا الان فهمیدیم که لوپن می‌خواد کاغذهای همینگوی رو در حالی بدست بیاره که گروهش از هم جدا شدن. به نظرتون او می‌تونه گروهش رو دوباره دور هم جمع کنه و گنجینه رو بدست بیاره؟ خودتون انیمیشن زیبای آرسن لوپن: راز کاغذهای همینگوی رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن آرسن لوپن: راز کاغذهای همینگوی، لوپن، جئومون، جیگن، فوجیکو ماین، آقای مارکز و بازرس زنیگاتا هستند. در صورتی که از انیمیشن آرسن لوپن: راز کاغذهای همینگوی خوشتون اومده، قسمت‌های دیگه مثل آرسن لوپن: سفری در دل خطر رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن آرسن لوپن: راز کاغذهای همینگوی Lupin III: The Hemingway Papers

این انیمیشن تلویزیونی قسمت دوم آرسن لوپن هستش که توسط کمپانی TMS اینترتینمنتز در سال 1990 به زبان ژاپنی پخش شده است. نویسندگی این قسمت برعهده مانکی پانچ و هیروشی کاشیوابارا و کارگردانی آن برعهده اوسامی دیزاکی بوده است.