آرسن لوپن : لوپن علیه لوپن ها Lupin III : Green vs. Red (2008)

آرسن لوپن Lupin III

در این قسمت از انیمیشن آرسن لوپن: لوپن علیه لوپن‌ها Lupin III: Green vs. Red، لوپن سوم که مدتی ناپدید شده بود، ظاهر میشه و با لوپن‌های قلابی مبارزه... ادامه متن

  • ژاپن
  • 6.1 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 12+ سال
  • HD

معرفی آرسن لوپن : لوپن علیه لوپن ها

در این قسمت از انیمیشن آرسن لوپن: لوپن علیه لوپن‌ها Lupin III: Green vs. Red، لوپن سوم که مدتی ناپدید شده بود، ظاهر میشه و با لوپن‌های قلابی مبارزه می‌کنه. شاید براتون سوال بشه آرسن لوپن سوم دقیقا چه جور سریالیه؟ این سریال یک مانگای ژاپنی دربارۀ شاه‌دزدی به نام آرسن لوپنه. اسم آرسن لوپن براتون آشناست؟ درست حدس زدید. این آرسن لوپن، نوۀ همون آرسن لوپن معروفه که رمان‌هاشو خوندیم.

همون طور که گفتیم جریان آرسن لوپن علیه لوپن‌ها مربوط به زمانیه که آرسن لوپن در جهان ناپدید می‌شه. و بعضی از آدم‌ها از نبودن آرسن لوپن سوءاستفاده می‌کنند و شبیه او لباس می‌پوشند و خودشون را به آرسن لوپن تبدیل می‌کنند تا بقیه فکر کنند که اونها آرسن لوپن واقعی‌اند.

وقتی یکی از این آرسن‌ لوپن‌های تقلبی توسط پلیس دستگیر می‌شه ، بقیه آرسن لوپن‌های قلابی از سراسر دنیا به توکیو میان. همین موقع‌ها مرد مسن و عجیبی به جیب‌بر ماهری به نام یاسو، کت سبز رنگ و تفنگی عین تفنگ آرسن رو می‌ده. یاسو بعد از این اتفاق مرموزانه تصمیم می‌گیره تا نقش لوپن رو اجرا کنه و به شرکت نایت هاوک خبر می‌ده که شیءای که ازش خیلی مراقبت می‌کنند رو خواهد دزدید. بعد از این که یاسو اطلاعاتش رو جمع کرد با لوپن واقعی مواجه شد. او فکر کرد که اگه لوپن واقعی رو شکست بده خودش می‌تونه یک لوپن جدید بشه.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن آرسن لوپن علیه لوپن‌ها: آرسن لوپن سوم واقعی، یاسو، فوجیکو ماین، کویچی زنیگاتا و دایسوکه جیگن هستند. در ادامۀ انیمیشن می‌بینیم که بالاخره یاسو موفق می‌شه لوپن جدید بشه یا نه. در صورتی که از انیمیشن آرسن لوپن : لوپن علیه لوپن ها خوشتون اومده، قسمت‌های دیگه مثل آرسن لوپن : راز کاغذهای همینگوی رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

 جزییات ساخت انیمیشن آرسن لوپن: لوپن علیه لوپن‌ها Lupin III : Green vs. Red

به مناسبت چهلمین سالگرد تولید مانگا در سال 2008 منتشر شد.