سریال بره ناقلا Shaun the Sheep(2007)

کارتون بره ناقلا به مسائل خنده داری در یک مزرعه می پردازه و هربار گوسفندان با مسائلی روبرو می شوند و برای حل آن ها دست به کارهایی خنده دار می زنن. در آخر بره...
ادامه متن

امتیاز آفرینک
3
امتیاز بدید!
  • انگلستان
  • 7.4 امتیاز
  • 2+ سال

فصل اول بره ناقلا

فصل دوم بره ناقلا

نمایش فیلم

معرفی سریال بره ناقلا

کارتون بره ناقلا به مسائل خنده داری در یک مزرعه می پردازه و هربار گوسفندان با مسائلی روبرو می شوند و برای حل آن ها دست به کارهایی خنده دار می زنن. در آخر بره ناقلا بانقشه های بامزه ش اون مسائل رو حل میکنه. انیمیشن فوق العاده زیبا و دیدنی بره ناقلا یه انیمیشن فانتزی و بی کلامه که حسابی جذاب و پر طرفداره. درواقع بره ناقلا انیمیشن نیست، استاپ موشن هست. استاپ موشن میدونید چه فرقی با انیمیشن داره؟خلاصه اش اینه که اونها یک سری عروسک واقعی هستن که از هر حرکتشون عکس گرفته میشه. بعد عکسها رو پشت سر هم میگذارن و فیلم آماده میشه.

شخصیتهای کارتون بره ناقلا

"بره ناقلا"،گوسفند زبل و باهوشیه که اسمش "شانه" و همیشه لحظه ی آخر خرابکاریای دوستای خنگش رو درست میکنه . شان رهبر گروه گوسفندای مزرعه هست. با اینکه از همه شون کوچیکتره اما خوب میتونه گوسفندای دیگه رو مدیریت کنه. هیچ گفتگویی بین شان و بقیه گوسفندا اتفاق نمیفته اما شان با بع بع و گاهی با رسم نقشه های جالب و بامزه روی تخته سیاه، ایده هاش رو به گوسفندای مزرعه میگه. شان با سگ مزرعه یعنی "پیترز" دوستی نزدیکی داره. البته گاهی ام با همکاریه گوسفندای دیگه بیترز رو با شوخیاش حسابی اذیت میکنه. بیتزر: سگ باوفای مزرعه است که خیلی مسئولیت پذیره و صاحبشو دوس داره. یه گوسفند خپل ام تو این گروه هست که مثه توپ میمونه و گاهی با خنگ بازیاش آدمو حسابی میخندونهیه بره کوچولو ام تو این گله هست که خیلی ناز و دوس داشتنیه و هنوز پستونک میخوره. شان حسابی هواشو داره. گوسفندای دیگه هم که همیشه در حال خرابکارین. مدام بره ناقلا و سگ گله رو توی زحمت میندازن. اما اون دو تا ظرف چند ثانیه همه چی رو به حالت اول بر میگردونن تا صاحبخونه خبردار نشه.