شکارچیان ترول Trollhunters

رده سنی +6 سال به بالا | هر قسمت 22 دقیقه و 10 ثانیه
8.6/10
با هم این کارتون را ببینیم
3
11 نفر
شکارچیان ترول Trollhunters

معرفی و آشنایی

انیمیشن سریالی شکارچیان ترول Trollhunters با اسم های مختلفی شناخته میشه. ترول هانترز هم یک شکل دیگه اسمِ این سریال کارتونی در ایران هست. کارگردان این مجموعه گیرمو دل تورو Guillermo del Toro هست. احتمالن میشناسیدش، کارگردان فیلمهایی مثل پسر جهنمی Hellboy و حاشیه اقیانوس آرام Pacific Rim. توی این مجموعه انیمیشن هم باز با فضاهای آشنای این کارگردان مکزیکی روبه رو هستیم. فانتزی هایی با طعم طنز و کمدی. شبکه نتفلیکس Netflix هم ساخت و پخش این سریال رو انجام داده. ترول ها موجودات غول مانندی هستن که زیر زمین زندگی میکنن. اونجا هم مثل دنیای انسانها صلح و صفا وجود داره اما ترول های شروری هم وجود دارن. ترول وحشی و خطرناکی به اسم گام گام که از دنیای تاریکی اومده دنیای آروم ترول ها رو تهدید میکنه. همیشه یک ترول قهرمان با یک سنگ جادویی انتخاب میشه تا از آرامش و دنیای اونها در برابر گام گام محافظت کنه. به این قهرمان شکارچی ترول میگن. در آخرین نبردی که بین ترول هانتر و گام گام شکل میگیره قهرمان دنیای سادگی و دوستی شکست میخوره. ولی در آخرین لحظه خودش رو به دنیای آدمها پرت میکنه تا سنگ جادویی به دست گام گام نیفته. اگه اون صاحب سنگ جادویی بشه میتونه تمام دنیا رو تصاحب کنه. حالا وقت ورود انسانها به داستان هست. جیم پسربچه 15 ساله ای هست که با مادرش زندگی میکنه. شانس و تقدیر اینجوری شکل میگیره که اون سنگ جادویی رو پیدا میکنه. حالا جیم بصورت ناخواسته تبدیل به ترول هانترز و حامی دنیای ترول ها در برابر گام گام، موجود وحشی و بی رحم دنیاهای تاریک میشه. یعنی یک پسربچه معمولی میتونه دنیای ترول ها رو نجات بده؟برای اینکه بدونید چه اتفاقاتی در ادامه این انیمیشن فانتزی و کمدی میفته وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای اون بشینید. قسمتهای بعدی این سریال جذاب و دیدنی هم سال دیگه پخش میشه که اونها رو هم میتونید در آفرینک ببینید.

جوایز انیمیشن سریالی شکارچیان ترول Trollhunters

این مجموعه کارتونی در فصل جوایز آنی ، جایزه بهترین شخصیت پردازی سریال تلوزیونی رو برده. با انتشار قسمتهای بعدی این سریال باید منتظر جوایز بیشتری برای اون باشیم.

نمایش بیشتر

گالری تصاویر

x

لیست ویدئو ها

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

قسمت ششم

قسمت پنجم

قسمت هفتم

قسمت هشتم

قسمت نهم

قسمت دهم

قسمت یازدهم

قسمت دوازدهم

قسمت سیزدهم

قسمت چهاردهم

قسمت پانزدهم

قسمت شانزدهم

قسمت هفدهم

قسمت هجدهم

قسمت نوزدهم

قسمت بیستم


قسمت اول

نظرات ( 2 )

  • (بی‌نام)1396/04/08 در 2:39 ب.ظ

    بقيه قسمت ها كو قسمت هجده به بعد درضمن با تشكر از شما اگر امكانش هست با كيفيت بهترى قرار دهيد

  • Mahdi Seraj1396/04/31 در 10:29 ب.ظ

    ممنون مشکل قطعی اتصال حل شد اگه برنامه آفرینک هم بشد. که متصل به سایت بشه خیلی ممنون میشم و تشکر بابت کار شبانه روزی شما

نظر خود را ثبت کنید