باغ وحش کوچه 64 64 Zoo Lane

رده سنی +2 سال به بالا | هر قسمت 11 دقیقه و 2 ثانیه
6.4/10
با هم این کارتون را ببینیم
امتیاز دهید
باغ وحش کوچه 64 64 Zoo Lane

معرفی و آشنایی

مجموعه کارتون باغ وحش کوچه 64 64 Zoo Lane داستان دختربچه هفت ساله ای به اسم لوسی Lucy هست. به نظرتون هیجان انگیزترین همسایه برای یک دختربچه چی میتونه باشه؟ فرودگاه؟ باشگاه فوتبال؟ بستنی فروشی؟

نه، جذاب ترین همسایه یک دختربچه باغ وحش هست. لوسی هر شب با یکی از حیوانات باغ وحش یک داستان برامون تعریف میکنه. چه عالی، من همیشه دلم یک فیل میخواست که باهاش رفیق فابریک بشم و با همدیگه بادوم هندی بخوریم. دوستای باغ وحشی لوسی هر کدوم اسم و رسم مشخصی دارن. مثلن جورجینا زرافه و نلسون فیلِ و تیکلس و گیگلس میمونِ و بوریس خرسِ و مالی، اسب آبی.

داستان های این مجموعه راجع به دوستی و مسئولیت پذیری هست. دوستی ها اینجوری هست که مثلن جورجینا شبها لوسی رو به تختخوابش میبره و میخوابوندش. براش لالایی میگه یا داستان قبل از خواب میخونه. فقط من نگران اینم که یک زرافه با اون گردن درازش چطوری توی اتاق یک دختربچه جا میشه! ولی خوب، شما نگران نباشید، حتمن یک فکری براش کردن. بقیه قسمتهای مجموعه همینجوری هست. هر شب یکی از حیوانات به اتاق خواب لوسی میاد و براش یک داستان قبل از خواب میگه. وقت رو از دست ندید و همین الان با لوسی به تماشا و گوش کردن قصه های مختلف بشینید.

اصل مجموعه باغ وحش کوچه 64 برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان در 104 قسمت ساخته شده ولی شما توی آفرینک میتونید منتخب قسمتهای اون رو با دوبله فارسی ببینید. برای آشنا شدن با دنیای فانتزی و خانوادگی لوسی و دوستهای باغ وحشش وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این مجموعه بشینید.

جزئیات ساخت مجموعه کارتون باغ وحش کوچه 64 64 Zoo Lane

خالق این مجموعه فانتزی و جذاب آن رومبات An Vrombaut هست. قسمتهای مختلف این مجموعه نویسنده و کارگردان های مختلفی داره ولی صداپیشگان انگلیسی اون ثابت بودن.

 

 

نمایش بیشتر

گالری تصاویر

x

لیست ویدئو ها

درخت میوه آبدار

رونالد و تیک تیک

پلین پلیکان

فیل پرنده

تخم شتر مرغ


تخم شتر مرغ

نظر خود را ثبت کنید